Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[FUT] Mój Funbox

Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox

Aplikacja przetestowana nie znalazła problemu na moim łączu Funbox 2.0 tak samo, jak technicy z centrali, którzy byli i widzieli nagrane filmy ponad 5 miesięcy i gdzie, zrywało połączenie w czasie ich wizyty tez powiedzieli, że, nie widza problemu ping od 100 3000 Ms na polskich serwerach. Po wizycie techników z Orange problem został rozwiązany w 2 godziny.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Aplikacja testuje tylko ustawienia routere plus sieć lokalna wiec z definicji nic nie mogla znalezc. Dopiero pózniej będziemy dodawać funkcje zwiazane z testami z urządzeniami centrali.


vdsl2 napisał(-a):

Aplikacja przetestowana nie znalazła problemu na moim łączu Funbox 2.0 tak samo, jak technicy z centrali, którzy byli i widzieli nagrane filmy ponad 5 miesięcy i gdzie, zrywało połączenie w czasie ich wizyty tez powiedzieli, że, nie widza problemu ping od 100 3000 Ms na polskich serwerach. Po wizycie techników z Orange problem został rozwiązany w 2 godziny.


 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox


vdsl2 napisał(-a):

Lepiej, gdy była na komputer wtedy diagnoza będzie lepsza i wiarygodna.Emotikon: Szczęśliwy


Dlaczego? Nie za bardzo rozumiem. Mozesz rozwinąć?
Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox


Remi napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

Lepiej, gdy była na komputer wtedy diagnoza będzie lepsza i wiarygodna.Emotikon: Szczęśliwy


Dlaczego? Nie za bardzo rozumiem. Mozesz rozwinąć?

Taka aplikacja jest we Francji już od dawna na Windows.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

wygaszacz na komorce? z reguły to hibernuje chyba wiekszosc akcji w tle...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

apka na PCta będzie pomocna tylko wtedy, gdy mamy działający internet 🙂 apka na smartphone czy tableta to zupełnie inny poziom diagnostyki, a do tego jaki wygodny heh 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Dot. [FUT] Mój Funbox

Witam,

 

Czy ta aplikacja umożliwia zmianę zablokowanych przez Państwa opcji w samym routerze? Czy to w zasadzie nowy frontend dla strony konfiguracyjnej routera?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

@ingaDe Otwórz Apkę Moje pliki, puść kopiowanie dużego pliku i wygaś telefon. Plik i tak się skopiuje, nawet jak odpalisz inną apkę. Android to przecież linux. Nie mogę uwierzyć, że nie da się zrobić aby Mój Funbox nie zwieszał się np. w czasie wymuszenia restartu routera....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Dot. [FUT] Mój Funbox

Wgrałęm na próbę tą aplikację, na telewizja nie mam tej zielonej ikonki

 

Screenshot_2016-08-01-17-18-20.png


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

Na Windows Phone też stworzycie?