Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[FUT] Mój Funbox


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

@vdsl2, dziękuję 🙂 apka ASUS Router GRUBO!!! zajefajna 🙂 już instaluję i wrzucam wew. do nas na dyskujsę co jeszcze powinniśmy dodać do MójOrange. Dzięki!

pozdr,
Wtorek

Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox

Nie jest to jedyna aplikacja Asusa.

https://play.google.com/store/search?q=asus&hl=pl


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox


Remi napisał(-a):

Na VDSL jest to mozliwe przy świetle już nie. Ja miałem wcześniej dokładnie ten sam router przy w wersji bez DSL.

 

W Sumie Funbox 2.0 daje radę. Z tych które są standardowo dostepne u operatorów jest to jeden z najlepszych routerów.


Dlaczego sie nie da uzywac dla swiatla? Ja wlasnie sie dowiedzialem, ze jest taka mozliwosc, gdyz mozna tam odpalic PPPoE i vlan ustawic na ID 35


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

A czy do apki możnaby dodać jeszcze np. Airboxa? Fajnie by było mieć to w jednym miejscu. Jest wprawdzie dla alcatela, ale trochę żre baterię (coś chyba źle napisana) i fajnie mieć wszystko w jednym miejscu....


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

@mst, great idea!!! 🙂 już wrzucam do zakresu i mam nadzieję że programiści jeszcze to ogarną w planowanym wydaniu 🙂 dzięki za dobre pomysły i podpowiedzi! Pamiętajcie cały ten SET planowany jest właśnie dla Was, oczwiście sam również z niekłamaną satysfkacją będę korzystał Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

no to chyba szykuje się nam aplikacja, która swoją popularnością dorówna PokemonGo 😛


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

a dekoder rozumiem do modemu podłączony?

 

możesz podać jaki modem i jaki dekoder?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

[FUT] Mój Funbox

Czy aplikacja umożliwa dostęp do urządzenia będąc tylko w zasięgu WiFi? Jest przewidywany dostęp zdalny?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

[FUT] Mój Funbox

@ViP3R, po WiFi to tylko jedna z funkcjonalności jakie planujemy Wam tj. Klientom Orange wystawić. Będzię można, nie będąc w domu zdiagnozować własne łącze, TV, czy VoIPa. Nad zdalnym dostępem jeszcze się nie zastanawialiśmy, ale jeśli jest to Wasze życzenie to czemu nie. Jest taka możliwość i myślę że na 2017 (przed wakacjami) będziemy z taką funkcjonalnością gotowi, a będąc bardziej precyzyjnym to na pewno dla LB2.0 i FunBox'a 2.0. W tych urządzeniach będzie to do zrealizowania.

 

Pozdr,


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. [FUT] Mój Funbox


Artur napisał(-a):

@vdsl2 to wiemy i z marszu zapraszamy, a kto z Was ma jeszcze Neostradę i Androida? Zachęcamy do przetestowania nowej aplikacji, która oficjalnie nie jest jeszcze dostępna, info w poście wyżej @Remiego 🙂

 

Może ktoś z Was?
@Mat, @Astis, @irek6311, @Jozefg, @janimagda, @sosen, @Katani1, @Misiek62, @pablo_ck, @Makak, @Darek25, @4Kazelot, @misiaczek72, @devila, @Rogi, @Piotrekk85, @Krzysztof018a


Trochę przegapiłem, sprawdzę czym mój soniacz wytrzyma z pamięcią (często mi jej brakuje) 😉 

 

Edit:

pobrano, zainstalowano... teraz muszę się wstrzymać bo mój Funbox jest jakieś 17 km ode mnie ... ale jak wrócę do domu i nic pilniejszego mnie nie zaabsorbuje to zobaczę jak to działa. 

 

Edit 2: Ech te przyzwyczajenia, praktycznie każda apka automatycznie dodaje skrót na pulpit... a tu "nima" 😉 Sam sobie jednak dopowiedziałem, że skoro to tylko do testów, to po co. Mam jednak pytanie, czy autorzy przewidzieli jakiś "dezinstalator" ?