Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[FUT] Mój Funbox


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Rozumiem ale co w niej jest lepszego niż na komórce 🙂 ... o to było moje pytanie :). 

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Na obecną chwilę to lepszy frontend. Docelowo zdecydowanie bardziej to rozbudujemy plus przemigrujemy do Mój Orange

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Jako standalone apka będzie tylko Android na zasadzie testu. Później w Mój Orange zrobimy dla wszystkich systemów. Z Windows jest trochę problemów z popularnością 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

Tak jak napisał @Remi, na obecną chwilę to lepszy frontend. Nie zdradzę wszystkich szczegółów ale mam nadzieję że jeszcze w tym roku MójOrange bardzo pozytywnie Was zaskoczy 🙂 , a będzie mi.n. możliwość weryfikacji diagnostyki po stronie sieci OPL (nie jak obecnie tylko modem), obsługa TV, zarządzanie platformą VoIP, oraz weryfikacja czy można już przenieść własną Neostradę na światłowód, bądź do wyższej prędkości. To tylko taki podstawowy SET, a będzie o wiele, wiele więcej. Zatem zachęcam do śledzenia tego wątku i w miarę możliwości korzystania z nowych funkcjonalności.


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Dot. [FUT] Mój Funbox

@Krzysztof018a korzystasz z telewizji satelitarnej? Może dlatego nie masz zielonej ikonki przy TV. U mnie na IPTV jest.

 

@Remi wstępnie zapoznałem się z aplikacją i na pierwszy rzut oka brakuje mi funkcji zmiany kanału dla WiFi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Dot. [FUT] Mój Funbox

 

Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox


Remi napisał(-a):
Rozumiem ale co w niej jest lepszego niż na komórce 🙂 ... o to było moje pytanie :). 

Jak ma, być na komórkę to wiele zmian trzeba zrobić. Asus ma wiele przydatnych funkcji ma wszystkie routery.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.aihome&hl=pl


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

@Krzysztof018a a jak wejdziesz bespośrednio na LiveBoxa to masz? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Dot. [FUT] Mój Funbox

Mam Funboxa 1  i też nie ma scena dałem wyżej  w poprzednim poście.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

@Krzysztof018a Jeśli używasz anteny sateitarnej, to nie będzie. A jeśli po kablu, to już nie umiem pomóc. 

 

Muszę też sprostować. Pisałem o zwiechach. Po kolejnych testach jest lepiej. Apka nie zwiesza się przy restartach mojego LiveBoxa 3.0 (testuje na dwóch). Jedynie przerywa przy wygaszonym ekranie diagnostyki. Zwiechę jaką zaliczyłem za pierwszym razem przy restarcie tłumaczę, że to musiało być z racji pierwszego uruchomienia apki. To tyle.....