Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 117
  • 0

FUNBOX 6

A właśnie , ja mam wersję SGF6-pl-01.06.13.17_20.04.14 - jest nowsza ?

 
 

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

@dr0zda  to jest najnowsza wersja.

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6


@dr0zdanapisał(-a)

No właśnie , jaki problem byłoby zaimplementować funkcję restore oprogramowania z trybu bridge przy np. wciśniętych obu przyciskach podczas startu ?


Tryb Bridge jest zablokowany i nie będzie raczej dostępny w FunBox, więc funkcja przywracania do stanu fabrycznego zbędna, proponuję odpuścić maglowanie tego tematu, bo to nie zmieni decyzji Orange 😎 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

FUNBOX 6

@AnonimW wersji FB8 za jakiś czas pytaniem nieśmiertelnym będzie: czy można zrobić tryb bridge?

Mówiąc, że można, ale Orange NIE CHCE tego wprowadzić , wydaje się, że wyczerpujemy temat...

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

@agat13 , @Anonim  a i tak znajdą się tacy którzy będą drążyć temat bez końca zakładając co rusz to nowe tematy, pisząc nowe posty, wprowadzając nowe pomysły...

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6

@agat13  albo coś nie tak z tym trybem bridge, albo Orange nie chce go wprowadzić, wcale nie musi, niektórzy dostawcy netu, blokują całkowicie dostęp do konfiguracji routera, tego nie ma w obowiązku dostawca, ma zapewnić dostęp do internetu i innych usług. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

FUNBOX 6

@slav72...a my z uporem maniaka będziemy odpisywali (nie mając żadnego wpływu na decyzję Operatora), że się nie da....

@AnonimPrzypuszczam, że chodzi z jednej strony o kontrolę nad routerem w trybie reklamacji, o bezpieczeństwo użytkownika, który sam sobie nawydziwia na własnym sprzęcie-coś nie zadziała, ale jak co, to wina operatora..a z drugiej, skoro jest możliwość założenia drugiego ONT, to po co marnować router w modemie? Szkoda tylko, że nie ma opcji założenia samego ONT (jak u mojego ISP)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

FUNBOX 6

Cześć,
niestety z nowego konta, ale nie potrafię odzyskać hasła.
Ja to mam tylko jedno pytanie, które przeważy o mojej decyzji za nowym routerem, bądź przeciw.
Czy w FunBoxie 6 jest już możliwość dostępu z poza sieci do plików znajdujący na podpiętym dysku?
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź, bo od dłuższego czasu szukam sposobu, żeby rozwiązać tą kwestię.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1460
  • 7451
  • 55

FUNBOX 6

@Wostas1Moim zdaniem nie ma i nie będzie. Rozwiązanie jest proste: własny serwer VPN i masz dostęp do wszystkiego wewnątrz swojej sieci.

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6

@Wostas1  jest opcja dysku sieciowego, powinien być widoczny z zewnątrz, choć 100% gwarancji nie dam, bo ja mam własny router i to działa,  FunBox 6 to udostępni pewności nie mam, ale powinien 😉

 

@Samotnick  zamiast VPN można skorzystać też z Chmury i problem się ominie z udostępnianiem 😉