Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6

@Czullo  kto ci broni w PC dwie karty łan włożyć, wtedy 2Gb/s uzyskasz, ale po co, jak net tylko 1Gb/s, co innego jakby dodali 2Gb/s do oferty 😄


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

FUNBOX 6

@AnonimMam w kompie płytę głowną z portem 2.5gbit 😛 Więc właśnie o tym pisze, myślałem że Orange jednak ruszy z tymi ofertami 5/1gbit lub 2/2gbit, które testowali już pare ładnych lat temu. Ale jeśli wprowadzają do oferty nowe urządzenie które ma przepustowaść portów taką samą jak stary funbox 3.0 to nie ma co liczyć na szybsze oferty.

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6

@Czullo  ofertę biznesową weź i możesz mieć szybkość nawet 4Gb/s, indywidualne oferty są uboższe 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

@Anonim  Czy taka oferta biznesowa jest dostępna na infrastrukturze nexery? Jak tak to gdzie podpisać taką umowę? Jest gdzieś taka zakładka na stronie? Jakie są wymagania żeby podpisać taką umowę?

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6

Mała firma bez szans, tym bardziej jedno osobowa spółka, takie oferty załatwia partner biznesowy od Orange, więc poszukaj go, są w każdym większym mieście, kontakt był i mapka na portalu Orange 😄

Co do innych firm to nie wiem, zapytaj ich 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę przez stronę i po wyborze 600 Mb/s automatycznie wskoczyła wymiana na FB 6, teraz tylko pozostało czekać na kuriera😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

FUNBOX 6

@slav72 czekamy na opinie


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

@agat13  jak dojedzie, podłączę i potestuję na pewno podzielę się opinią.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

FUNBOX 6

@slav72 jak dostaniesz, proponuję, abyś założył specjalny wątek na tablicy, aby można było zadawać w nim pytania do testera. Liczymy na współpracę i wymianę informacji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

@agat13 ja taki amator jestem, na oficjalnego testera się nie nadaję, na NO są więksi znawcy, co nie znaczy że nie zamierzam podzielić się moimi spostrzeżeniami z testów na forum.