Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FB6 brak ssid = brak sieci

Anonim

Nie dotyczy

FB6 ukryte SSID sieci wi-fi = brak sieci wi-fi

@gromprezes  błędów w FB6 ci nie naprawię. 

Co do wi-fi, to kiepski nośnik sieciowy, małolat trochę ogarnięty, zaloguje się w miarę szybko, nie mówiąc o doświadczonym informatyku. Można trochę to utrudnić, filtrujące po MAĆ kart sieciowych, bo ukrywanie sieci nic nie daje, najlepiej nie korzystać z routera operatora, dobrać odpowiedni router do wymagań, będzie o 50% prawie bezpieczniej w sieci domowej i Więcek możliwości konfiguracyjnych. Zresztą po co ja ci to piszę, to chyba dobrze wiesz. Statystyk nie muszę sobie poprawiać, pomagam wszystkim, choć w twoim wypadku, to błąd, zgłoszenie zrobić i czekać na naprawę błędu, to forum społeczne, nie wsparcie techniczne operatora, więc nie oczekuj za wiele. 

 

____________

* Wpis poddany edycji - Wiktor


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

FB6 ukryte SSID sieci wi-fi = brak sieci wi-fi

Zgadza się ale powiedz mi gdzie ja pisałem, że chcę większe bezpieczeństwo mojej sieci ???

Było tylko o błędzie z ukrywaniem.

 

____________

* Wpis poddano edycji - Wiktor

 

Anonim

Nie dotyczy

FB6 ukryte SSID sieci wi-fi = brak sieci wi-fi


@gromprezesnapisał(-a)

Zgadza się ale powiedz mi gdzie ja pisałem, że chcę większe bezpieczeństwo mojej sieci ???

Było tylko o błędzie z ukrywaniem.


Te ukrywanie SSID to nie wzmacnianie bezpieczeństwa?

Bo chyba po to niektórzy to stosują, choć to nic nie daje, jedynie niektóre urządzenia mają problem z podłączeniem się do takiej sieci, moim zdaniem to kaprys informatyka, może i prezesa jakieś firmy.

Orange postara się o naprawę tego buga i jako pierwszą poprawkę wypuści.

 

____________

* Wpis poddano edycji - Wiktor


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

FB6 ukryte SSID sieci wi-fi = brak sieci wi-fi

Orange coś długo ci schodzi załatanie problemu. Czekać miesiącami na taka pierdołę w gui?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 57
  • 0

FB6 ukryte SSID sieci wi-fi = brak sieci wi-fi

Witam!

Poprawka 🙄. Już nie miesiącami tylko za chwilę latami. 

Problem w dalszym ciągu nierozwiązany. FB 6, 3 października 2022 r. wyjęty z pudełka i ten sam problem. Soft FB 6 aktualny.