Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Witam. Od pewnego czasu zauważyłem, że co trochę mam podłączone do sieci dwa urządzenia.. widzę podłączenie zarówno w komórce w aplikacji, jak i na stronie. Tym bardziej jest to dla mnie dziwne, że wyświetla się jako połączenie przewodowe..

Ich nazwy to PC-483 i PC-484. Blokuje, usuwam je i nic to nie daje, za trochę pojawiają się znowu..

Co to jest...?

W załączeniu skren z komórki i ze strony.

 

Screenshot_20190206-160837_Mj FunBox.jpgBez tytułu.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Zrobiłem reset routera, zmieniłem hasło modemu, hasło sieci i wszystko jak na razie wróciło do normy.

Zobaczymy na jak długo..

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Router powinien więcej szczegółów podać, choć jeśli to po kablu lan to trochę dziwne i te nazwy też, po wi-fi zdarza się że po sąsiedzku ktoś do sieci ci wejdzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

A może ktoś z domowników korzysta kiedy Cię nie ma w domu?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

W domu jestem tylko ja i żona.

 

Klikając na te podłączone "obiekty" wyświetla tylko godzinę ostatniego podłączenia, tak jak w skrenie..

Bez tytułu.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

A byłeś w domu o tej porze? nie korzystasz z liveplugów czy innych podobnych urządzeń?
Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

@jarmk zablokuj i tak pozostaw, wtedy dostępu netu nie będą mieć, usuwanie nic nie daje, skoro takie coś ponownie wychodzi, ja takiego czegoś dawno nie widziałem.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Nie, nie było nikogo w domu o tej godzinie.

Zablokowałem.

 

Nie, nie korzystam z żadnych livepluginów. Jest jeden tylko kabelek pociągnięty z routera do dekodera i nic więcej.

 

W zeszłym tygodniu te same urządzenia wyskoczyły mi jako połączone bezprzewodowo. Usunąłem je, następnego dnia gdy zajrzałem, to nie było ich widać... a dzisiaj patrzę, a one są jako przewodowo...

 

Chyba zadzwonię na infolinię i poproszę o kogoś, żeby to sprawdził.

 

Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

@jarmk obstawiam że to bezprzewodowe urządzenie, router coś miesza, może jakiś bug jest, po wi-fi prędzej jakiś gość przyjdzie i nazwę sobie skroi jaką chce 😉

Wzmocnij zabezpieczenia sieci wi-fi (hasło mocniejsze), blokowanie jest skuteczne jak MAC karty sieciowej nie zmienia (Intruz).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Rzeczywiście, może zmienię hasło, zrobię reset routera i zobaczę co się będzie działo..

Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Wnikając w temat, te urządzenia wszystkie po wi-fi są co z telefonu dałeś zrzut, bug jest w routerze i tyle, skoro żle je klasyfikuje (na 100% nie są to połączenia po kablu lan), Pomysł zrób by poprawili oprogramowanie, zrzuty dodaj, może inni też skorzystają na tym @jarmk 😉