Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a PS4


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 a PS4

Nie jestem w stanie połączyć konsoli do serwisu gier ani do sklepu.

ps4 ma połączenie z internetem - aktualizuje się oprogramowanie ale nie ma możliwości zalogowania się do sklepu i SEN.

dodam, ze ma alternatywnym połączeniu internetowym (Orange lte) wszystko działa.

prosze o pomoc

17 ODPOW. 17

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Funbox 2.0 a PS4

Może ta instrukcja Ci pomoże: https://www.youtube.com/watch?v=e1H6S_1lgAo 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 a PS4

image.jpgNiestety dalej to samo

po ustawieniu stałego IP w ps4 i konfiguracji dmz mam połączenie zninternetem ale brak dostępu do sieci PlayStation network

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a PS4

@Rewq spróbuj z ochroną sieci w FunBox, daj na średnie lub niskie, może blokuje ci zapora FunBox dostęp do sieci PlayStation.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 a PS4

Zaporę mam cały czas na niski

dziwme jest to ze stan usługi sieciowej wychodzi ze wszystkie usługi działają prawidłowo - w tym sklep a pomimo tego nie jestem w stanie dostać się do sklepu.image.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a PS4


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 a PS4

Porty przekierowanie - nadal nic

czy ktoś potrafi mi pomoc?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a PS4

@Rewq ten poradnik odnośnie PS4 powinien pomóc, obstawiam że problem leży w konsoli, więcej nie pomogę bo jej nie mam. Tą stronę jeszcze polecę ps4-system-software.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 a PS4

Domyślam się ze powinien pomoc ale niestety pomimo tego ze porty mam przekierowanie to sytuacja się nie zmienia . PlayStation netwotk jest niedostępne - jak się połączę prze telefon szystko działa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 a PS4

Reset funboxa do ustawień fabrycznych i ponowne usuniecie ipv6 i ustanowienie dmz tez nie pomogło. Czy ktoś może mi pomoc?