Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Deaktywacja FunSPOT

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Deaktywacja FunSPOT

Witam

Nie mogę wyłączyć FUNSpot w modemie FunBox 2.0 ponieważ pomimo zmiany usługi z 10MB na 80MB nadal na moim koncie w orange.pl widnieją dane starej usługi i nie mam możliwości przejścia do opcji w ustawieniach Neostrady odpowiedzialnej za usługi i wyłączenie funspota. Jak skontaktować się z pomocą techniczną? Bo pomimo posiadania aplikacji mobilnej nie mam tam czata, a niby miał być.

 

Pozdrawiam

Andrzej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Deaktywacja FunSPOT

@Piotrekk85@And_PLPrzez infolinie masz wyłączynie raz na zawsze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Deaktywacja FunSPOT


And_PL napisał(-a):

Witam

Nie mogę wyłączyć FUNSpot w modemie FunBox 2.0 ponieważ pomimo zmiany usługi z 10MB na 80MB nadal na moim koncie w orange.pl widnieją dane starej usługi i nie mam możliwości przejścia do opcji w ustawieniach Neostrady odpowiedzialnej za usługi i wyłączenie funspota. Jak skontaktować się z pomocą techniczną? Bo pomimo posiadania aplikacji mobilnej nie mam tam czata, a niby miał być.

 

Pozdrawiam

Andrzej


@And_PLTelefon do BOK 510 100 100.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Deaktywacja FunSPOT

Warto sprawdzić na Mój Orange czy na pewno zamówienie jest zakończone. Sama instalacja nie oznacza wszystkich prac po stronie systemów Orange. Od nowego okresu rozliczeniowego najpóźniej dane powinny być odświeżone.

Anonim

Nie dotyczy

Deaktywacja FunSPOT

@Piotrekk85@And_PLPrzez infolinie masz wyłączynie raz na zawsze.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Deaktywacja FunSPOT

Ok, dziekuję. Widnieje jako zrealizowane. Ale ok poczekam, ew. zadzwonie.

Jeszcze jedno pytanie.  Naciśnięcie na przycisk WIFI on/off nic nie robi czy to może jest dlatego, ze domyślnie jest włączony funspot? I czy po jego zablokowaniu, przycisk na obudowie będzie działał czy wyłączenie wifi następuje tylko poprzez konfiguracje przez przeglądarkę?

Anonim

Nie dotyczy

Deaktywacja FunSPOT


And_PL napisał(-a):

Ok, dziekuję. Widnieje jako zrealizowane. Ale ok poczekam, ew. zadzwonie.

Jeszcze jedno pytanie.  Naciśnięcie na przycisk WIFI on/off nic nie robi czy to może jest dlatego, ze domyślnie jest włączony funspot? I czy po jego zablokowaniu, przycisk na obudowie będzie działał czy wyłączenie wifi następuje tylko poprzez konfiguracje przez przeglądarkę?


@And_PLWygląda na to że przycisk WIFI on/off nie działa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Deaktywacja FunSPOT

Właśnie, a to tak ma być z tym przyciskiem? Bo u mnie też (chyba) nie działa? Tzn jak miałem jescze wi-fi włączone, i chciałem wyłączyć tym przyciskiem to się nie dało.