Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem [archiwum]


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


aaronvold47 napisał(-a):

Ja niczego w Boku nie zmieniałem... nie wiem do kogo był adresowany ten post? 😄

 

 

Proszę nadal o pomoc!!


@aaronvold47  więc tak, ten post z pytaniem, a raczej przypomnieniem, że wcześniej zlecał wyłącenie usługi - adresowany był do kolegi @Anonim.

 

Natomiast co do Twoich problemów, zasugeruję Ci jeszcze przeprowadzenie procedury czyszczenia pamięci komputera, poczynając od pamięci przeglądarek przez pamięć DNS komputera... ja mogę coś pomylić, ale kolega @Anonim ma dobrze opanowane komendy, które trzeba wpisać w oknie "wiersza poleceń"... albo zapytaj Google o te procedury, jest wiele stron gdzie znajdziesz opisy jak w danym systemie wyczyścić procesy windowsowe, które czasem psocą... 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

OK w chrome://net-internals/#DNS wyczyściłem wszystko wyjąłem baterie z telefonu a także przywróciłem ustawienia fabryczne aby wyczyścić także telefon (choć to wydaję się bardzo głupie jakim cudem przeglądarka w telefonie i na komputerze mogłyby się popsuć jednoczenie) zrobiłem także ipconfig /flushdns... Nic nie pomogło... Czy ktoś wie gdzie powinienem zadzwonić lub jakiś mail do działu technicznego orange...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47  nie sądzę by przysługiwało nam prawo zgłaszania problemów dla darmowej, niegwarantowanej usługi.

 

 

wracając do Twoich wcześniejszych opisów, mam pytanie, czy próbowałeś połączenia z internetem, oczywiście na free wifi, tylko w samym telefonie? Udaje Ci się zalogować? 

 

 

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

Oczywiście próbowałem zalogować się przeglądarką w telefonie (już wspomniałem, że nie działa tu i tu!) W dzisiejszych czasach wszystko jest niegwarantowane i promocyjne... Cały internet mobilny to jedna wielka niegwarantowana usługa. Jeśli płace abonament to liczę na dodatkowe darmowe usługi, inaczej nie ma się żadnej dodatkowej korzyści ponad wariancie na kartę.

 

Słuchajcie to na 100% nie są problemy z moim komputerem, bo nawet w telefonie mi nie łączy. To moga być albo problemy z telefonem, albo z serwerami orange ( w szczególności stroną wifi.orange.pl/login ) lub moi sąsiedzi poblokowali moje IP czy coś w tym stylu. Tyle, że ta usługa łączy mnie z wieloma urządzeniami, a nie jednym. Więc w grę wchodzi kilka urządzeń. Czy jest na tym forum jakiś procownik działu technicznego, informatyk, urzytkownik tej usługi, który spodkał się z takimi problemami wcześniej.

 

Mam też drugi telefon w między czasie spróbuję Nokię, ale tam jest symbian anna i już nie będzie tak łatwo połączyć się z komputerem by zdiagnozować, ale w między czasie ktoś ma jakieś pomysły? Co mam robić?

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47Jak masz taki problem to zgłoś do BOK 510 100 100 Zobacz jeszcze tutaj

W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz ciąg Wiersz polecenia, naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) pozycję Wiersz polecenia, a następnie wybierz polecenie Uruchom jako administrator > Tak.
W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
Wpisz ciąg netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
Wpisz ciąg ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47  zgadzam się z Tobą, że te problemy to coś z telefonem... jako ostateczną ostateczność, jeżeli restart telefonu nie pomaga, sugerujemy przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


Misiek62 napisał(-a):

@aaronvold47  zgadzam się z Tobą, że te problemy to coś z telefonem... jako ostateczną ostateczność, jeżeli restart telefonu nie pomaga, sugerujemy przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.


Coś @Wiktor milczy w tej sprawie ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

A u mnie od czasu do czasu telefon gubi połączenie WiFi z funboxem i chce przejść na darmowe_orange_wifi. Oczywiście to połączenie wymaga potwierdzenia uprawnień, jak pisze @Misiek62 czyli podania loginu i hasła.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

Wracając do tematu. Nic nie pomogło... Dodatkowo sprawdzałem na 3 różnych telefonach i na każdym wygląda to tak samo. Dziękuję wszystkim za pomoc, w poniedziałek dzwonie do BOKU.
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47 Czy próbowałeś się połączyć w innej lokalizacji w Mieście ?