Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem [archiwum]


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@Anonim, widzisz, @Wiktor też edytował posta w komórce i mu powycinało... ale przez to zrozumiał, że mamy rację iż jest to błąd Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2, widzisz, @Wiktor też edytował posta w komórce i mu powycinało... ale przez to zrozumiał, że mamy rację iż jest to błąd Mrugający mężczyzna


@Misiek62 Tak mamy racjeEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

Kontaktowałem się z BOK, niestety osoba tam pracująca czytała ze skoroszytu. Na moje pytania ciągle odpowiadała w kółko bym zainstalował aplikacje na telefonie... Wiec ja mam teraz do was jeszcze jedną prośbę. Czy ktoś może sprawdzić czy możeszcie po podłączeniu do "darmowe_orange_wifi" poprzez funkcje telefonu, a nie aplikacją przetestować czy działa wam strona wifi.orange.pl lub wifi.orange.pl/login Chyba wiem co się stało albo strona padła albo została wycofana...

 

Nie moge zainstalować aplikacji ponieważ wymaga androida 2.3 a ja mam 2.2.1 temu sam nie mogę przetestować... Niestety upgrade softu nie wchodzi w grę bo telefon ma ograniczenia (HTC Wildfire)

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47Strona nie padła tylko coś jest u ciebie


Screenshot_2017-05-03-15-08-14.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47  ja już kilka razy pisałem, że zestawiam połączenie na darmowe Orange Wifi i loguję się do tej "sieci" przez telefon.

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

Nie wiem czy autor tematu próbował połączyć się z innymi sieciami "Darmowe Orange WIFI "?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


vdsl2 napisał: Nie wiem czy autor tematu próbował połączyć się z innymi sieciami "Darmowe Orange WIFI "?

Otóż to. To kluczowa kwestia dla zdiagnozowania problemu.

 

aaronvold47 napisał: ja mam teraz do was jeszcze jedną prośbę. Czy ktoś może sprawdzić czy możeszcie po podłączeniu do "darmowe_orange_wifi" poprzez funkcje telefonu, a nie aplikacją przetestować czy działa wam strona wifi.orange.pl lub wifi.orange.pl/login Chyba wiem co się stało albo strona padła albo została wycofana...

Ja tylko w taki sposób się logowałem (przez przeglądarkę Google Chrome):ekran logowanie do DOF (wycinka).png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


Wiktor napisał(-a):

vdsl2 napisał: Nie wiem czy autor tematu próbował połączyć się z innymi sieciami "Darmowe Orange WIFI "?

Otóż to. To kluczowa kwestia dla zdiagnozowania problemu.

 

aaronvold47 napisał: ja mam teraz do was jeszcze jedną prośbę. Czy ktoś może sprawdzić czy możeszcie po podłączeniu do "darmowe_orange_wifi" poprzez funkcje telefonu, a nie aplikacją przetestować czy działa wam strona wifi.orange.pl lub wifi.orange.pl/login Chyba wiem co się stało albo strona padła albo została wycofana...

Ja tylko w taki sposób się logowałem (przez przeglądarkę Google Chrome):ekran logowanie do DOF (wycinka).png

 


@Wiktor@aaronvold47 zdaje się, że o "stronie logowania" do usługi via telefon pisałem już https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Modemy_routery_i_inne/page/1/thread-id... - tam podpiąłem zrzut okna startowego, z uniwersalnym oknem od googla, a w tekście stwierdziłem, że to pewnie jakaś strona startowa, która przenosi na właściwą do logowania na usługę darmowego Orange.WiFi i podałem adres, który na obrazku pokazuje Wiktor... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47  i co tam u Ciebie z łączeniem się przez Darmowe Orange WiFi??


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@aaronvold47 ponawiam pytanie zadane już wyżej ↑ przez @Misiek62 Szczęśliwy mężczyzna
Czy problem występuje także przy łączeniu się z innymi urządzeniami?


Przy okazji zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.