Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

Czy ma tym routerze da się ustawić tryb Bridge pod VDSL ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

Po 10-minutowej walce udało, się zrobić poprawny Tryb Bridge pod vdsl2 przed całą procedurą przywracamy router do ustawień fabrycznych. Wszystko wykonujemy na porcie 1.


1 Po przywróceniu routera zmieniamy hasło z admin na inne minimum 8 znaków i zapisujemy.

2 W ustawieniach zaawansowany zakładka "WAN" usuwamy wszystko na podanym zdjęciu.

Przechwytywanie.PNG

3 Tworzymy nowe profile podane na zdjęciu drugim.

Przechwytywanie1.PNG

4 Na koniec odłączamy kabel LAN od komputera/laptopa i routera DGT.

5 Teraz podłączamy kabel do portu LAN 1 w routerze DGT i do własnego routera do portu WAN.

6 Na sam koniec wpisujemy login i hasło od Neostrady i oczywiście PPPoE w naszym routerze.

@Mikołajmoże to się nadaje do bazy rozwiązań? 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

@Anonim, jeśli wierzyć temu to tak - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2242445.html

 

Sam niestety nie testowałem.

Anonim

Nie dotyczy

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘


ViPER napisał(-a):

@vdsl2, jeśli wierzyć temu to tak - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2242445.html

 

Sam niestety nie testowałem.


@ViPERBawiłem się tym ale jakoś nie mogę tego spiąć z Netgear r7800, bo coś piszą o tomato ? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

Jak pisałem, ja tego nigdy robiłem, kiedy miałem ten modem - nie było mi potrzebne.

Niestety nie pomogę 😞

Tam są configi, więc może uda Ci się coś wykombinować modyfikując je do swoich potrzeb.

 

EDIT:

 

@Anonim, a udało Ci się ustawić bridge tak aby połączenie zainicjować przykładowo na kompie przez połączenie szerokopasmowe? Jeśli tak to pozostaje raczej walka z drugim urządzeniem.

Z tego co widzę w trybie bridge DGT nie ma zbyt wielu ustawień, które mogą wpływać na problem w komunikacji z drugiego routera.

Anonim

Nie dotyczy

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

Po 10-minutowej walce udało, się zrobić poprawny Tryb Bridge pod vdsl2 przed całą procedurą przywracamy router do ustawień fabrycznych. Wszystko wykonujemy na porcie 1.


1 Po przywróceniu routera zmieniamy hasło z admin na inne minimum 8 znaków i zapisujemy.

2 W ustawieniach zaawansowany zakładka "WAN" usuwamy wszystko na podanym zdjęciu.

Przechwytywanie.PNG

3 Tworzymy nowe profile podane na zdjęciu drugim.

Przechwytywanie1.PNG

4 Na koniec odłączamy kabel LAN od komputera/laptopa i routera DGT.

5 Teraz podłączamy kabel do portu LAN 1 w routerze DGT i do własnego routera do portu WAN.

6 Na sam koniec wpisujemy login i hasło od Neostrady i oczywiście PPPoE w naszym routerze.

@Mikołajmoże to się nadaje do bazy rozwiązań? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘

@Anonim Zostało oznaczone więc już jest. Mrugający mężczyzna Trzeba przyznać, że z tymi obrazkami to dokładna instrukcja Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

DGT VDSL2 FG4 JAKO BRIDGE PPPoE📢🆘


Mikołaj napisał(-a):

@vdsl2 Zostało oznaczone więc już jest. Mrugający mężczyzna Trzeba przyznać, że z tymi obrazkami to dokładna instrukcja Szczęśliwy mężczyzna


@MikołajDodam że w tej konfiguracji działa też pod ADSL jeszcze pozostaje mi sprawdzić czy uda się zrobić pod FTTH.

Przechwytywanie.PNG