Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 46
  • 1

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

dzisiaj odebrałem tego Funboxa6 (podniosłem prędkość z 300 na 600) ale na czacie orange przy zamówieniu, napisali mi, że: Funbox 6 jest dedykowany do 600 i 1GB, przy 300 powinien być podłączony Funbox 3, i mam poczekać aż zwiększa mi prędkość...

prawda to?? rzeczywiste nie pójdzie mi na nim 300Mb/s i mam czekać i sprawdzać transfer,

na razie nie mogę tego sprawdzić...  bo zdalna nauka 🙂

 

 

_________________

Post wydzielony z tematu "Nowy Funbox 6 dostepny od dzisiaj w Orange" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

@pferdFB6 będzie działał i na 300Mb/sek. nawet na 100Mb/.sek będzie. Obsługuje technologię FTTH, a prędkość nie ma znaczenia. Czy masz FB3 podłączonego bezpośrednio przewodem światłowodowym czy przez zewnętrzny ONT za pośrednictwem kabla eth? Jeśli kabelkiem światłowodowym, to uważaj przy przełączaniu modemów, abyś nie ubrudził wtyczki (rób to delikatnie i stanowczo upewniwszy się wcześniej o sposobie wkładania wtyczki - taka wypustka we wtyczce i gniazdku w modemie)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 39
  • 0

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

wszystko ci będzie dzialac to jest tylko ich taki zabieg aby wyciągnąć od ludzi więcej kasy czyli podnieść prędkość ne ma to nic wspólnego z technicznymi możliwościami.

Kurde mi czacie powiedzieli że to nie możliwe aby dostać ten router przy zwiększeniu prędkości...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

@pferdFB6 będzie działał i na 300Mb/sek. nawet na 100Mb/.sek będzie. Obsługuje technologię FTTH, a prędkość nie ma znaczenia. Czy masz FB3 podłączonego bezpośrednio przewodem światłowodowym czy przez zewnętrzny ONT za pośrednictwem kabla eth? Jeśli kabelkiem światłowodowym, to uważaj przy przełączaniu modemów, abyś nie ubrudził wtyczki (rób to delikatnie i stanowczo upewniwszy się wcześniej o sposobie wkładania wtyczki - taka wypustka we wtyczce i gniazdku w modemie)

Anonim

Nie dotyczy

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

@pferd  skoro masz już nowy FunBox 6.0, to podłączyć go trzeba i korzystać, starego FunBox 3.0 zdaj do salonu ☺


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy Funbox 6 zadziała z prędkością 300Mb/s?

@pferd ja podłączyłem wczoraj odrazu jak dostałem, FB 3.0 odłączyłem i spakowałem do pudła, na razie nie oddaję (mam 14 dni na to) wolę dmuchać na zimne - nowy sprzęt wiadomo różnie bywa. U mnie jeszcze też nie zwiększyli prędkości, dziś dalej na razie 100 Mb, a FB 6 sobie śmiga. Także działaj i nie przejmuj się tym co mówią na infolinii.