Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

Czy warto wymieniać FunBoxa 3.0 na 6.0 ?

Obecnie mam umowę na czas nieokreślony od 1.5 miesiąca i tu się zastanawiam czy warto wymienić i podpisać umowę na 24 miesiące ... W 3.0 kiepskie jest WiFi i działam na 2 routerach .......

 

Ma ktoś już FunBoxa 6.0 ?

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53066
  • 609

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

@LARGONikt jeszcze nie ma...ba, nawet nikt nie widział..jeśli masz sprawdzone rozwiązanie, to myślę, że warto poczekać i poczytać. Wiem jednak , że osiągi na wifi6 są wyższe przy zasięgu Porównywalnym z wifi5. Podobno nawet na urządzeniach z wifi5 to jest odczuwalne...sam jednak nie stwierdziłem i sie na razie nie zanosi 🙂

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

@LARGO  ot tak nie wymienisz FunBox 3.0 na FunBox 6.0, trzeba zmienić prędkość z umowy na wyższą, 600Mb/s czy 1Gb/s, ale czy będzie lepiej to nie gwarantuję, jak masz dużo sieci dookoła (blok), to trzeba by 2 routery z trybem Punktu Dostępu wpiąć, z tego co na forum piszą FunBoxy 2.0 czy 3.0 nie grzeszą pokryciem wi-fi w domu, średniej klasy routery z wolnego rynku je zjadają na deser 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

Nie od tak tylko przedłużamy umowę i mam 600 wiec tu mogę wymienić na czacie mi to weryfikowano tylko czy warto z czasu nieokreślonego podpisywać umowę na 24 miesiące 

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

@LARGO  jak masz parcie na FunBox 6.0 to warto umowę zmieniać, ale ja bym kilka miesięcy poczekał, aż opinii będzie trochę od użytkowników, tych pochlebnych i krytycznych 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

No właśnie też się zastanawiam bo nie wiem czy warto lecz w 3.0 wifi strasznie źle działa duże straty ... A czy w 6.0 będzie lepiej nie wiadomo 

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

@LARGO musisz poczekać, lub zaryzykuj już i testuje nowy sprzęt 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12908
  • 53066
  • 609

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

@Anonim Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. Co dla jednych jest wystarczające, innym szkodzi na zdrowie i nerwy...wiesz dobrze, że nie ma identycznego środowiska pracy dla wifi...u każdego w domu jest inny rozkład pomieszczeń i przez to inny zasięg i rozchodzenie się fali radiowej...inne otoczenie wifi, a więc i pola elektromagnetycznego...inne odbiorniki i soft na kompach..uogólnianie więc jest nieakceptowalne dla ludzi technicznych...

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 czy warto wymienić na FubBox 6.0

@agat13  problemem często są komputery i ich anteny wifi, ba sekcja wi-fi, bo dobry sprzęt poradzi sobie, słaby będzie przerywać sesje czy zwalniać szybkość internetu.