Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ataki ddos

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

Płatna wersja KasperskyTotal Security i po problemie bo on ma VPN @Michał6 😉

Testowo można zainstalować 30dniową wersję, ale ma ograniczenie na ilość zużytych danych Kaspersky Total Security


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Ataki ddos

Nawet gdy jestem podłączony pod jakiś vpn to jak znajdą moje stare  ip to i tak dostanę atak ddos

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos


@Michał6napisał(-a)

Nawet gdy jestem podłączony pod jakiś vpn to jak znajdą moje stare  ip to i tak dostanę atak ddos


To tak nie działa 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Ataki ddos

Masz może jakiś komunikator gdzie można rozmawiać przez mikrofon ?

 

Łatwiej będzie mi powiedzieć niż napisać

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

Tak zaawansowanym wsparciem się nie zajmuję, nie mam FB 3.0, router musi mieć zabezpieczenia przed takimi atakami, chyba że pootwierałeś porty, dobry antywirus z zaporą, tam przyblokować co nieco i będzie spokój.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Ataki ddos

Na razie brak dowodu że to atak ddos. Może @Rosiu coś podpowie jak to jest z fb3.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Ataki ddos

Wiesz ze bija dzwony ale nie wiesz w którym kościele. Nie ma możliwości żeby ktoś przeprowadzał atak DDoS podczas gdy ty jesteś za VPN. Tym bardziej jak to napisałeś znając twój stary IP. Opisywane przez Ciebie problemy to naturalna kolej rzeczy złego routingu Orange. Ewentualnie masz jakiegoś "syfa" na komputerze. Poza tym atak ddos to nie jest tania rzecz, i nie wykonuje się go na osobie "prywatnej" bo korzyści z tego nie ma. Jeśli jesteś pewny że to atak DDoS zgłoś sprawę na policje bo to podlega pod kodeks karny, jednak uprzedzam że jeśli te ataki ddos okażą się fałszywym alarmem to możesz mieć kłopoty prawne.


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Ataki ddos

Za mało info od twórcy wątku, żeby cokolwiek sprawdzić. Z DDoSami ostatnio od wprowadzenie Flowspeca radzimy sobie znacznie lepiej (https://cert.orange.pl/aktualnosci/ddos-w-naszej-sieci-coraz-silniej-coraz-wiecej).

A DDoS wcale nie jest drogą imprezą, wręcz przeciwnie. Każdego stać na wywalenie rywala z gry. Niestety 😞

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

@Rosiujeśli jawnie atakuje amator to też można go przyblokować, kij ma dwa końce, ale to tak na marginesie, FB 3.0 ma chyba dziennik i pokazuje ostatnie zdarzenia, ja tam logi przeglądam i jak dotąd nikt mnie nie atakował vs DDoS.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Ataki ddos

To jak mam temu zapobiec?