Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ataki ddos

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos


@Michał6napisał(-a)

To jak mam temu zapobiec? 


@Michał6, na Twoim miejscu kupiłbym Nortona z VPN. To drugi z najlepszych programów antywirusowych i na utworzonym koncie masz nieograniczony dostęp do zasobów Symantec. Ja mam akurat Norton Security Deluxe na 5 urządzeń za jedyne 149 zł i jestem bardzo zadowolony. Jak dokupisz VPN, to będziesz bardziej zadowolony. Na jakiś czas korzystałem z darmowego VPN (rumuński, tylko nie pamiętam nazwy), ale o ograniczonej adresacji do mojego FB2. Też mi się wydaje dobry, ale jak się gra bez zabezpieczeń, to nie dziwota. Poza tym, można kompa przetrzepać cmd. Jaki masz system operacyjny?

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

Dodam od siebie, jak można pomóc @Michał6 skoro nic o ataku ddos nie dał, może to nie atak a robactwo na komputerze, żeby otrzymać pomoc trzeba opisać szczegółowo problem, zrzuty z ustawień routera, zapora systemowa też, teraz to nie wiadomo nic o komputerze jaki OS czy antywirus, wielka tajemnica w postach i jak pasuję.

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

Teraz poszedł "atak" na mnie 😋 Nie wiem dlaczego tylko na NO otwierają się nowe karty (aż 6! z forum), więc swoimi narzędziami walczę z tymi dziwnymi zachowaniami. Ale tego nie pojmuję twórcy NO, żeby kliknięcie w polubienie dało taki efekt?
Screenshot_20190131-124814_Samsung Internet.jpg

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Ataki ddos

@Anonim, u mnie takie coś jest jak w danym momencie rozłączy się internet. Jak się znowu połączy to to coś znika i można dalej korzystać

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

@Ela12, jak się dobrze wszystkim moim zdjęciom przyjrzysz, to zobaczysz ikonkę LTE 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Ataki ddos


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12, jak się dobrze wszystkim moim zdjęciom przyjrzysz, to zobaczysz ikonkę LTE 😀


Aha. Ale dziś to chyba u Ciebie wróciło do normalności - czytałam o tym gdzieś.

U mnie na smartfonie i na komputerze wczoraj i dziś było i jest normalnie - nie ma "usterek".

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Ataki ddos

@Ela12, wczoraj to oddaliłem się od forum i poświęciłem czas na przyjemniejsze rzeczy. Tak, w działaniu miałem potem spokój Emotikon: Szczęśliwy