Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUN BOX 2.0 hasło...

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

FUN BOX 2.0 hasło...

Mam dziwny problem z funboxem 2.0 . Gdy pierwszy raz podłączyłem urządzenie działało login/hasło admin/admin. Skonfigurowałem neostrade, voip wifi, wszystko śmigało. Zmieniłem, hasło na swoje, zablokowałem dostęp z zewnątrz. Wszystko działało 2 dni dziś nie mogę zalogować się do routera, błędne hasło wykluczam żeby ktoś się włamał itp. do panelu dostęp miałem tylko ja. Konfiguracja ponowna liveboxa zajmie 10minut, ale nie chcę go resetować ktoś wcześniej pisał że po resecie w ogóle nie mógł już wejść do panelu, żadnym hasłem czy admin, czy z naklejki ? Ktoś wie jaka może być przyczyna, uszkodzone urządzenie? pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2068
  • 5695
  • 191

FUN BOX 2.0 hasło...

Poszła aktualizacja oprogramowania. Wszystkie nowe modemy nie mają już hasła admin tylko pierwsze 8 cyfr klucza Wi-Fi

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

FUN BOX 2.0 hasło...

Zmieniłeś hasło do WiFi czy Funboxa 2.0 (urządzenia 192.168.1.1) ??


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

FUN BOX 2.0 hasło...

Zmieniłem zarówno do Wifi jaki do Funboxa 2.0, adres 192.1681.1.1

Anonim

Nie dotyczy

FUN BOX 2.0 hasło...

Skorzystaj z aplikacji Mój FunBox. jak się nie da to pozostaje reset.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

FUN BOX 2.0 hasło...

A czy jest możliwe że FUN BOX 2.0 Jakoś sam się zaktualizował? Właściwie ta strona logowania wygląda inaczej niż strona konfiguracyjna z przed dwóch dni. Urządzenie jest nowe w piątek otrzymałem przesyłkę z orange może był stary soft w nim i jakoś sam się aktualizował i zmienił przy okazji hasło? pozdrawiam


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

FUN BOX 2.0 hasło...

A hasło z pod Funboxa 2.0 próbowałeś ??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32518
  • 37123
  • 1374

FUN BOX 2.0 hasło...

To albo aktualizacja. Obstawiam też może jakiś wirus lub łączysz się z wifi np. sąsiada.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2068
  • 5695
  • 191

FUN BOX 2.0 hasło...

Poszła aktualizacja oprogramowania. Wszystkie nowe modemy nie mają już hasła admin tylko pierwsze 8 cyfr klucza Wi-Fi

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

FUN BOX 2.0 hasło...


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Poszła aktualizacja oprogramowania. Wszystkie nowe modemy nie mają już hasła admin tylko pierwsze 8 cyfr klucza Wi-Fi

Kiedy poszła? Pytam, bo może to tłumaczy i inne problemy z FunBoxem 2.0?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

FUN BOX 2.0 hasło...

Czyli otrzymujemy zmagazynowane, Funbox 2.0, które same się aktualizując nie zachowując przy tym danych admin-a . Faktycznie 8 cyferek pomogło dostać się do routera. Ale uważam to za błąd aktualizacji, wszystkie dane zostały, a tylko hasło dostępu do routera się zmieniło. Aby nie zakładać nowych wątków czy to normalne, że voip działa tylko po dopisaniu do loginu neostrady "/ipv6"

pozdrawiam