Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja „Mój FunBox” - porażka


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Aplikacja „Mój FunBox” - porażka

Według mnie aplikacja „Mój FunBox” to porażka. Chaotyczna, małointujcyjna! Błędy literowe!
„Sugestie” odsyła do strony francuskiej!

Funkcja naprawy internetu nie pokazuje stanu sprzed i po przeprowadzonej diagnostyce. 
I nie wiem jak mam rozumieć komunikat w „Napraw i optymalizuj” - „Napraw usługę internetu”, gdzie pod tym widniej cały czas zapis

Wykryto awarię internetu” (nawet po przeprowadzeniu wszystkich napraw internetu w tej aplikacji)

Zgłaszałem to do BOK, ale pracownik nie był w stanie udzielić wsparcia i wytłumaczenia. Wg niego od strony jego systemu jest ok. To skąd ten KOMUNIKAT ?!?!

Czy Wy też to macie???

Uważam, że ta aplikacja jest do … całkowitego utworzenia na nowo np. w styl kafelkowy.


IMG_6878.jpegIMG_6826.jpeg
2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22232
  • 183

Aplikacja „Mój FunBox” - porażka

@MrArek 

Przede wszystkim ta aplikacja jest zbędna. Przy wyłączonym WiFi na FB nawet nie wykryje modemu. Nie widzę powodu żeby jej używać.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Aplikacja „Mój FunBox” - porażka

@MrArek aplikacja nie była aktualizowana od ponad roku, nie wiadomo czy porzucają prace nad nią, czy jak przy okazji Odwrócona 🙃 AMA, czyli pytania od pracowników do użytkowników 😎 - Nasz Orange - 371371 w związku z pytaniem Mój Funbox - zarządzanie wifi - Nasz Orange - 371477 padały domysły jakoby (być może) chcieli połączyć apki MF i MO (ta pierwsza mogła być "wchłonięta" przez drugą i stanowić jej część). Trudno cokolwiek sądzić i snuć domysły na temat...

PS.

Na stronie prowadzącej do menu konfiguracyjnego FB 6 w nocie prawnej, szukając info o kodzie źródłowym, klikając w zaznaczony link też odsyła na francuską stronę (wszędzie same błędy)

slav72_0-1703709444009.png