Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ankieta nt. funkcjonalności aplikacji FunBox

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta nt. funkcjonalności aplikacji FunBox

Ponieważ występują problemy z tą aplikacją, dążyłem usilnie do usunięcia przeszkód. Po jakimś czasie pojawiła się ankieta i skorzystałem bardziej z ciekawości, co ona oferuje. Troszkę to trwało, nim przebrnąłem i gdyby nie jedno pytanie, oceniłbym działanie pozytywnie. A tak, "stanąłem w rozkroku". Bo brakowało mi pośredniej pozycji w sensie może nie dosłownym, ale coś w ten deseń, czyli ani tak, ani nie. W jednym z pytań byłem "hepi", a w innym nie. Dobrze, że chociaż mogłem wyrazić swoją opinię słowami (do 500 znaków)...tylko że nie bardzo wiem, gdzie się "wkrótce zobaczymy"Emotikon: Język

1A.PNG2.PNG

Ale ogólnie, wizerunek ankiety mi się spodobałEmotikon: Szczęśliwy

4 ODPOW. 4

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Ankieta nt. funkcjonalności aplikacji FunBox

Bo jakiż to problem może rozwiązać... ankieta?

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta nt. funkcjonalności aplikacji FunBox

@bluesmanniak, właśnie jaki? Jeżeli celem ankiety jest tylko "urzędowe gromadzenie papierów", to jest działaniem biurokratycznymEmotikon: Język Chyba że się mylę.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Ankieta nt. funkcjonalności aplikacji FunBox

Ha! Ankieta daje informację zwrotną, jak użytkownicy postrzegają apkę 🙂


@Anonim napisał:

...tylko że nie bardzo wiem, gdzie się "wkrótce zobaczymy"Emotikon: Język


Zapewne przy okazji następnej ankiety Emotikon: Bardzo szczęśliwy... Ponownie ta buźka się do Ciebie uśmiechnie Emotikon: Język

 

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta nt. funkcjonalności aplikacji FunBox

@Wiktor, postrzeganie appki a ulepszanie sformułowanych pytań w ankiecie to dwie różne sprawy i jeżeli wszelkie sugestie zawarte w ankiecie cokolwiek poprawią w bezproblemowym otwarciu appki, to będzie znak, że ktoś czuwa nad jednym i drugim.