Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Funbox 3.0


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Aktualizacja Funbox 3.0

Witam wszystkich, 

Jestem nowym użytkownikiem Orange i mam pytanie odnośnie czasu jaki może zająć aktualizacja Funboxa 3.0. Dioda miga na zielono już od kilku godzin, minimum od 6ciu, bo wtedy to zauważyłem. Tv działa, internet nie, pojawia się komunikat o aktualizacji oprogramowania. Pytanie - ile ona ma trwać? Czy te 6 godzin to nie za długo? Może coś się zacięło? Będę wdzięczny jeśli Ktoś z Was udzieli jakichś wskazówek - czy być cierpliwym czy podjąć jakieś działania? 

21 ODPOW. 21

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacja Funbox 3.0

Raczej zostaje cierpliwość. Przy masowych aktualizacjach tak to jest.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Aktualizacja Funbox 3.0

U mnie aktualizacja się udała ale spowodowała problem z połączeniem ps4 z siecią 5GHz, konsola nie potrafi nawet pobrać adresu IP. Działa tylko w sieci 2,4 GHz. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

Aktualizacja Funbox 3.0

Czy FunBox 3.0 sam, automatycznie sie aktualizuje, czy sam muszę go zaktualizować?

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Funbox 3.0

Mój się chyba sam aktualizował bo widzę nowe funkcje co to jest użyj szerokiego kanału 40 MHz


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

Aktualizacja Funbox 3.0

a jak można sprawdzić jaka jest wersja oprogramowania zainstalowana, czy można to sprawdzić?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Aktualizacja Funbox 3.0

U mnie zaczął się aktualizować sam. A ile u Was trwał ten cały proces? 6 godzin? 10? 15? Bo sam nie wiem kiedy zacząć się niepokoić i szukać kontaktu z technikami.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

Aktualizacja Funbox 3.0

Ja nawet nie wiem kiedy się zaktualizował, czyli mniemam, że szybko poszło. Też już mam te opcję co kolega wyżej pisał: użyj szerokiego kanału 40 MHz. Co ona robi nie wiem, może wy wiecie

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja Funbox 3.0

@dareksz

 

Ja, mam takie coś  : wersja firmware SG30_sip-pl-02.10.31.17

 

jest w sekcji

wsparcie - informacje systemowe - główne - wersja firmware


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Aktualizacja Funbox 3.0

Dopytałem kolegów. Szerokość kanału 40MHz, to jak nazwa wskazuje szerokość kanału. Konkretnie na Wi-Fi 2,4GHz.