Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Witam

 

Podczas aktualizacji modemu przez wifi (Alcatel Y858v-2brgpl3) wyskoczył komunikat "błąd". Teraz router w ogóle się nie włącza, po podpięciu do komputera wykrywalne jest jako "Mobile Boardband". Próbowałem go zresetować niestety nie pomogło. 

Na stronie producenta nie ma do tego modelu oprogramowania. Proszę o udostępnienie pliku do aktualizacji,

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Nie wiem czy uzyskasz taki plik. Jeśli reset do ustawień fabrycznych nie pomaga plus wykasowanie sterowników i czyszczenie rejestru, to zostaje oddanie go do serwisu.

 

ps. skąd wytrzasnąłeś aktualizację do tego modelu? akurat mam go w domu i nic mi się w panelu nie pokazuje...

Anonim

Nie dotyczy

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

@czarnyy Ja bym, jeszcze odłączył zasilanie na kilka minut może zacznie działać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Aktualizacja wykonałem przez zalogowanie się jako Admin, nastepnie "System"->"Aktualizuj". Napewno nie jest to wina bateri (przełożyłem z takiego samego urzadzenia żony), Umowa na internet mi się skończyła, więc gwarancja też się skończyła (mineły 2 lata).

W routerze żony też mogę wykonać aktualizację, zastanawiam się czy co robić bo ma-

 

Wersja software: Y858_FL_01.16_00

Nazwa urządzenia: Y858

 

Jak to nie dostanę nigdzie oprogramowania?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Przed chwilą Wykonaem aktualizację na drugim urządzeniu - efekt taki sam router w ogóle nie reaguje (Na szczęście mam awaryjne stary modem Huawei 3G więc żona mnie nie zabije).

jeszcze raz ze szczegółami:
Jako admin wybrałem "Aktualizuj" w zakladce "System".
wyskoczył komunikat "trwa pobieranie oprogramowania" na jakies 2-5 min, następnie komunikat "błąd" po około jednej minucie router się wyłączył. Odczekałem jakieś 15 minut i postanowiłem go recznie włączyć niestety bez efektów, nie pomogło wyjęcie i włożenie baterii.
W drugim przypadku nie robiłem Hard resetu.
Oba urządzenia zachowują się w ten sam sposób czyli po włożeniu baterii i próbie włączenia zapalają się wszystkie diody(na jakies 1-2sek) i nic dalej. Po podpięciu do komputera wykrywane są jako
"Mobile broadband" VID_1BBB PID_007A - sprawdziane na dwóch komputerach.

 

Zwracam się PILNIE! do Techników firmy Orange o udostępnienie oprogramowania do aktualizacji.

Anonim

Nie dotyczy

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.


czarnyy napisał(-a):

 

Zwracam się PILNIE! do Techników firmy Orange udostępnienie oprogramowania do aktualizacji.


@czarnyy Tu nie ma techników na forum proponuje telefon do BOK 510 100 100

Czy masz program do wgrywania softu??


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Rozumiem że pytasz o ADSU - nie mam tego programu. Niema go na stronie producenta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Producentem jest Alcatel. Zadzwoń jutro (bo dziś święto), ew oddaj telefon do serwisu.

Ew. jeszcze wyczyść sterowniki na kompie. Router też nie jest wykrywalny przez wifi?
Anonim

Nie dotyczy

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

Ciężki temat, raczej trzeba go skierować do działu technicznego Alcatel.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Airbox 2 - błąd podczas aktualizacji.

"Mobile broadband" VID_1BBB PID_007A - wg mnie to tryb serwisowy urzadzenia 

proszę o udostępnienie sterowników