Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ASUS RT-AC56U za FUNBOX 2

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

ASUS RT-AC56U za FUNBOX 2

Witam zmieniłem jak w temacie fan boxa 2 na asusa rt-ac56u i po wprowadzeniu wszystkich danych orange asus pięknie robi robotę. Chcę dobrać telewizję i teraz mam dylemat czy mój asus skoro odbiera internet orange będzie wspólgrał z  tunerem IWU 200 jak podłącze je po kablu. Pozdrawiam

________________
* Edytowano tytuł + doprecyzowano etykiety  – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

ASUS RT-AC56U za FAN BOX 2

W instrukcji do routera jest rozdział 4.2.4 IPTV, a tam znajome zaklęcia o unicastach, UDP proxy, etc. Ale nie widać ustawień o vlanach dla IPTV, więc pewnie są ustawiane implicite w ustawieniu "Select ISP Profile". Nie ma listy ISP, więc bez fizycznego kontaktu ze sprzętem nie da się sprawdzić, czy na tej liście jest Orange Polska (a moźe wystarczy i samo Orange bez Polska?).

 

OP ma sprzęt pod ręką, więc niech sprawdzi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

ASUS RT-AC56U za FAN BOX 2

@Kalibabka z telewizją IPTV Orange na własnym routerze są problemy. Może nie działać. Jeżeli router nie wspiera portów IPTV, to raczej nie uruchomisz. Do samego internetu jest dobrze, z TV będą problemy. Router musi mieć możliwość ustawienia vlan: 838 i 839.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

ASUS RT-AC56U za FAN BOX 2

@Kalibabka  było już sporo na forum o współpracy (a raczej problemów z współpracą) własnego routera i usługi IPTV, tak jak mówi kolega @ketrasaArtur powyżej o ile sam net nie robi problemów o tyle już tv je stwarza.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

ASUS RT-AC56U za FAN BOX 2

W instrukcji do routera jest rozdział 4.2.4 IPTV, a tam znajome zaklęcia o unicastach, UDP proxy, etc. Ale nie widać ustawień o vlanach dla IPTV, więc pewnie są ustawiane implicite w ustawieniu "Select ISP Profile". Nie ma listy ISP, więc bez fizycznego kontaktu ze sprzętem nie da się sprawdzić, czy na tej liście jest Orange Polska (a moźe wystarczy i samo Orange bez Polska?).

 

OP ma sprzęt pod ręką, więc niech sprawdzi.