Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana loginu orange.pl


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

zmiana loginu orange.pl

Mam pytanie odnośnie konta na orange.pl. Pierwotnie miałem podpięte kilka numerów pod jednym kontem zarejestrowanym na adres 1@gmail.com. na początku roku podpisałem cesję i przeniosłem jeden numer na inną firmę oraz zmieniłem adres dostarczania faktur na innego maila, natomiast login 1@gmail.com pozostał i nie mogę go powiązać z nowym kontem. czy istnieje jakas szansa na usunięcie z bazy tego konta zeby mozna bylo zalozyc nowe konto na tego maila?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana loginu orange.pl

A w edycji konta nie masz możliwości usunięcia?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

zmiana loginu orange.pl

hej, mozesz pomóc w którym miejscu jest to możliwe?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana loginu orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana loginu orange.pl

Ale jak nie działa, to po cesji mogą być problemy. Wtedy na bok trzeba zarejestrować zgłoszenie http://orange.pl/kontakt

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

zmiana loginu orange.pl

Zakładam @oskarfryckowski, że mowa tutaj, zgodnie z zaznaczoną etykietą, o nowym Mój Orange.
Zatem... Tych kilka numerów było widocznych na koncie (do którego logujesz się adresem e-mail), ponieważ należały do jednego właściciela (osoba fizyczna: nr PESEL │ osoba prawna: nr NIP).

Jeżeli jeden z tych numerów zmienił właściciela (po cesji), to to oznacza, że można było na nim założyć odrębne konto. Ale to już będzie inne konto, niestety. W swoim wpisie nazywasz je nowym kontem.

Na dzisiaj nie ma funkcjonalności pozwalającej na łączenie kont (z formalnego punktu widzenia) dwóch różnych właścicieli.

Pytanie jakie się nasuwa: czy to nowe konto jest już w nowym Mój Orange, tzn. logujesz się na nie adresem e-mail? Szczęśliwy mężczyzna