Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zapis czatu bład pdf.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

zapis czatu bład pdf.

zapisałem rozmowę z doradcą na czacie. rozmowa dla mnie była korzystna, rozwiązywała problem.

 

mail z zapisem w formie pdf doszedł ale dokument jest pusty i się nie otwiera.

 

czy w przypadku reklamacji ktoś w orange może odzyskać tą rozmowę.

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

zapis czatu bład pdf.

Rozmowę mają zapisaną. Ale nie udostępnią. Byłem w podobnej sytuacji , poprosiłem o zapis rozmowy na chacie i niestety nie otrzymałem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zapis czatu bład pdf.

Tak.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

zapis czatu bład pdf.

@PIOTRGAN1  Jutro zgłoś reklamację na czacie. Na pewno mają zarejestrowaną Twoją rozmowę którą przeprowadziłeś z konsultantem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

zapis czatu bład pdf.

Rozmowę mają zapisaną. Ale nie udostępnią. Byłem w podobnej sytuacji , poprosiłem o zapis rozmowy na chacie i niestety nie otrzymałem.

Anonim

Nie dotyczy

zapis czatu bład pdf.

@PIOTRGAN1, to że @Stan52 nie otrzymał, nie oznacza wcale bezradnego rozkładania rąk. Adres do korespondencji:

Orange Polska S.A., ul. Jagielońska 34
96-100 Skierniewice może być podstawą do roszczeń, łącznie z zapisaną rozmową na czacie. Pliki w formie elektronicznej powinny ułatwić rozpoznanie. Na pewno mają zapis, tylko nie udostępniają, ale może to się kiedyś zmieni po naszych uwagach.

@PIOTRGAN1, odszukałem też wypowiedź @Jarek, która ma wydźwięk bardziej optymistyczny:

Jarek.PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 1

zapis czatu bład pdf.

Dokładnie. Nie ma co rozkładać rąk, trzeba pisać na ich adres do korespondencji. Ja tak zrobię.