Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM!

Tytułową informacje otrzymałem a mam w Orange stacjonarny i internet. Chcę sprawdzić, kiedy kończy się umowa, nie mogę jej odnaleźć w papierach. 

 

___________

* Temat przeniesiony z Abonament - moderator Bartłomiej

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM

@zaskoczenie pewnie posiadasz stare konto Mój Orange. Teraz jest dostępne nowe, logowanie przez e-mail. Należy ponownie założyć, ale jak nie masz telefonu komórkowego, to założenie konta na e-mail przez infolinię.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM

@zaskoczenieUważam, że najlepszym rozwiązaniem jest czat, ze wskazaniem na ofertę na http://www.orange.pl/view/kontakt# i zadanie pytania o usługi. Zawsze to słowo pisane- można screena zrobić. Przygotuj przed rozmową dane, którymi dysponujesz (numer POTS/VoIP,  Nr modemu, ID usługi, Karty TV jeśli masz, nr klienta), bo zawsze się tym można podeprzeć w rozmowie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM

@agat13 pod warunkiem, że @zaskoczenie zaloguje się na konto i uda się uruchomić czat.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM

@ketrasaArturoczywiście, teoretycznie tak... jak nie, zostaje infolinia...

Ale moment: czy przez stronę www.orange.pl i zakładkę kontakt nie osiągniemy Maxa? Spróbowałem i jedynie co trzeba zrobić przed rozmową, to wybrać temat...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług" POSIADAM

@agat13 kiedyś próbowałem porozmawiać na czacie bez logowania. Jak chcesz zakupić ofertę, to połączysz się z konsultantem. Jak potrzebujesz pomocy technicznej, to przerzuca Cię do logowania lub przerywa połączenie.