Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Blokada SMS Specjalne"

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

"Blokada SMS Specjalne"

Żona aktywowała z jednego z numerów kody do oglądania filmów z serwisów płatnych. Teraz przychodzą SMSy z różnych serwisów.

58050

72622 - ten akurat wpisałem na stronie.

 

Jeszcze kilka innych, ale czekam na SMSy. W Nowym Mój Orange jest więcej dostępnych Blokad.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7103
  • 184

"Blokada SMS Specjalne"


Ron napisał(-a):

Żona aktywowała z jednego z numerów kody do oglądania filmów z serwisów płatnych. Teraz przychodzą SMSy z różnych serwisów.

58050

72622 - ten akurat wpisałem na stronie.

 

Jeszcze kilka innych, ale czekam na SMSy. W Nowym Mój Orange jest więcej dostępnych Blokad.


Ja zadzwoniłem do BOK i wypisali mnie ze wszystkich subskrypcji. Polecam więc ten sposób, tym bardziej, że z aplikacji jeszcze dzwonimy za darmo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

"Blokada SMS Specjalne"

Każda pula numeracji to inna usługa i nie ma czegoś takiego jak wszystko zablokować. Numery skrócone od 5 są płatne, więc tu na stałe pomaga blokada na tzw. smsy mt, o ile jej się nie wylaczy. Numer od 7 można wycofać na dany moment, ale jak znowu zacznie się brać udział w konkursach, to zaczną przychodzić.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7103
  • 184

"Blokada SMS Specjalne"


Piotrekk85 napisał(-a):
Każda pula numeracji to inna usługa i nie ma czegoś takiego jak wszystko zablokować. Numery skrócone od 5 są płatne, więc tu na stałe pomaga blokada na tzw. smsy mt, o ile jej się nie wylaczy. Numer od 7 można wycofać na dany moment, ale jak znowu zacznie się brać udział w konkursach, to zaczną przychodzić.

Mi chodziło o darmowe SMSy otrzymywane po nie do końca przemyślanym zaakceptowaniu jakiegoś regulaminu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

"Blokada SMS Specjalne"

@Katani1, pisałem na czat do BOK i prosiłem o założenie blokady, ale to są te same blokady co w Mój Orange. Bo dostałem odpowiedź, że blokady są już założone.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

"Blokada SMS Specjalne"

Bo niektórzy doradcy "blokadą" nazywają jednorazowe wycofanie smsów reklamowych zewnętrznych dostawców.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

"Blokada SMS Specjalne"


Piotrekk85 napisał(-a):
Bo niektórzy doradcy "blokadą" nazywają jednorazowe wycofanie smsów reklamowych zewnętrznych dostawców.

Czyli o co chodzi? Wystarczy ta blokada z Mój Orange ? Dziś nie przyszedł jeszcze żaden SMS Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

"Blokada SMS Specjalne"

Blokada na mój Orange pozwala zablokować płatne smsy i mmsy przychodzące (numery skrócone od 5 i 6).

Jeśli chodzi o numery skrócone od 7 i 9, to są smsy reklamowe i blokady nie ma. Możesz poprzez stronę usług premium wypisać oddzielnie z pojedynczego numery, lub przez BOK ze wszystkich. Tylko tu określenie blokada jest złe, bo to nie jest na stałe. Jeśli zaczniesz brać udział w konkursach, smsy znów zaczną przychodzić.

Jeśli dostajesz smsy z numerów skróconych od 2 lub innych, to podaj pełny numer - wtedy poszukamy odpowiedniej usługi.

Jeśli dostajesz smsy reklamowe bez numeru nadawcy, to musisz się skontaktować z właścicielem bramki sms/brokerem reklamowym. Orange takich wiadomości nie wycofuje.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

"Blokada SMS Specjalne"

@Piotrekk85, dzięki za pomoc profesjonalnie podszedłeś do tematu.

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Blokada na mój Orange pozwala zablokować płatne smsy i mmsy przychodzące (numery skrócone od 5 i 6).

Fakt blokowane są SMSy płatne i dostawałem z numerów 5... - na tą chwilę spokój.

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Jeśli chodzi o numery skrócone od 7 i 9, to są smsy reklamowe i blokady nie ma. Możesz poprzez stronę usług premium wypisać oddzielnie z pojedynczego numery, lub przez BOK ze wszystkich. Tylko tu określenie blokada jest złe, bo to nie jest na stałe. Jeśli zaczniesz brać udział w konkursach, smsy znów zaczną przychodzić.

Tutaj dokładniej możesz? Rozumiem, że w razie czego należy złożyć na tych stronach osobno?

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Jeśli dostajesz smsy z numerów skróconych od 2 lub innych, to podaj pełny numer - wtedy poszukamy odpowiedniej usługi.

Dostałem także z numeru 72622, ale wpisałem ten numer w http://orange.pl/premium i na razie też spokój.

 

Mam ten numer już długo i chcę go uchronić przed zmianą numeru. Na tą chwilę dziś nie było SMSa żadnego. Jak przyjdzie to napisze @Piotrekk85 i pomożesz pewnie Emotikon: Szczęśliwy

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

"Blokada SMS Specjalne"

Jeśli chodzi o numery od 7 i 9, na stronie http://orange.pl/premium w sekcji "wypisz się" można wpisać tylko jeden numer. Doradcy na BOK poza wpisanie numeru "oddzielnie" mogą zarejestrować zgłoszenie "wszystkie" co oznacza, że będą wycofane smsy reklamowe od wszystkich numerów od 7 i 9.

Numer 72622 nie zaczyna się od 2, a od siódemki (więc sekcja od 7 i 9), mi chodziło o numer np. 2112 czy 800XX i inne tego typu.