Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z email do nowego moje nowe orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

problem z email do nowego moje nowe orange

Witam mam problem którego BOK nie potrafi rozwiązać mianowicie miałem wcześniej tylko usługi na kartę i nie zamierzałem przechodzić na abonament moja koleżanka miała problem z email do moje nowe Orange wiec użyczyłem jej mojego email i wszystko było ok do czasu kiedy ja przeszłem  na abonament   i tu się zaczęły schody tzn teraz ja nie mogę się zarejestrować do moje nowe Orange bo jest napisane ze email ze jest już zarejestrowany i nic nie mogę zrobić ten adres email został podany w umowie tak ze nie chciał bym go zmieniać koleżanka tez dzwoniła do BOK żeby jej usunęli konto i żeby mogła się jeszcze raz się zarejestrować ale to zostało bez odzewu wiec już nie wiadomo co zrobić ? z góry dziękuje za pomoc 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5484
  • 18245
  • 186

problem z email do nowego moje nowe orange

@alizeefr  tu na forum nikt nie rozwiąże Twojego problemu, tylko BOK może zmienić e-mail. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5484
  • 18245
  • 186

problem z email do nowego moje nowe orange

@alizeefr  tu na forum nikt nie rozwiąże Twojego problemu, tylko BOK może zmienić e-mail. 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

problem z email do nowego moje nowe orange

Od osób które zajmują się Nowym Mój Orange mamy wiadomość, że nie ma możliwości obecnie zmiany adresu mailowego. Tak przynajmniej kilka dni temu jeszcze było. Można najwyżej prosić o usunięcie konta. Jak koleżanka ma starszą wersję Mój Orange, to sama może usunąć konto.

 

Chciałbym skomentować użyczenie komuś adresu mailowego, ale się w sumie powstrzymam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

problem z email do nowego moje nowe orange

Wojcieszko napisał(-a):Chciałbym skomentować użyczenie komuś adresu mailowego, ale się w sumie powstrzymam. 

To jest bardzo proste nie dostała email z kodem weryfikacyjnym a chciała zapłacić fakturę  to wpisaliśmy mojego email  i poszło odrazu i było wszystko ok aż ja  nie przeszedłem na abonament dzwoniłem już parę razy do BOKU ale tam nie wiedzieli co zrobić i mnie olali