Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange 4.1.1


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36325
  • 1367

Mój Orange 4.1.1

Poprawki lecą... Znów na weekend.
Screenshot_2018-02-01-23-25-07-253_com.android.vending.png
10 ODPOW. 10

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Mój Orange 4.1.1

jak na razie nic nie działa... Mail przypominający hasło standardowo nie dochodzi. Apka nie działa jak powinna. Opłacenie faktury nie działa....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36325
  • 1367

Mój Orange 4.1.1

Trwają jakieś prace w 🌃

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Mój Orange 4.1.1

one trwają już od paru godzin... Takie rzeczy to się w nocy robi.... jak większość użytkowników śpi...

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange 4.1.1

Po aktualizacji Mój Orange do 4.1.1 2 razy na 4 uruchomienia, aplikacja się zawiesiła, wypada to poprawić 😐

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange 4.1.1

@AnonimCały czas jest to poprawiane może napisz jakiego masz Androida?

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange 4.1.1

Android 7 i 6, tak samo wywala, szczególnie jak wejdziesz w usługi 😐

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange 4.1.1

@Anonim, czy chodzi Ci może o taki komunikat?

Błąd wczytywania

Twoje konto nie umożliwia zalogowania się do aplikacji. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Albo > SPRÓBUJ PONOWNIE

Bo to tylko mi się pokazuje na komórce w Orange Love. Poza nią, drugą komórkę mam dobrze na podglądzie.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange 4.1.1

Żadnego komunikatu w aplikacji Mój Orange, wywala aplikację i tyle, albo sama się zamyka, to już chyba domena Android 7, bo na wersji 6 muszę ją zabić sam.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange 4.1.1

@Anonim, ja mam też Andka 7 i nic takiego się nie dzieje. Po pierwsze, mam wszystkie uprawnienia checkboxiem na zielono, pełnym logowaniem wchodzę i może to problem na ustawieniach telefonu? Po drugie, spróbuj przez Google Play na logowaniu, czy też masz ten problem. Wchodzi bez zarzutu.