Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

porządki na "Mój Orange"


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

porządki na "Mój Orange"

Witam. Czy istnieje możliwość zamiany miejscami kont w adresie "Mój Orange" ..? Mam bowiem dwa konta i chciałbym je zamienić miejscami, zapisanymi podczas zalogowania się do tej usługi.

 

________________
* Przeniosłem z działu O społeczności – moderator Michał

14 ODPOW. 14

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

porządki na "Mój Orange"

Aplikacja nie daje takiej możliwości. 

Możesz spróbować dodać w innej kolejności numery do konta i być może to pomoże osiągnąć to co chcesz. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

porządki na "Mój Orange"

@tolek - oj, wydaje mi się to dosyć ryzykowne .. wolę nie eksperymentować 🙄

Pozdrowienia ze Szczecinka


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13003
  • 53432
  • 620

porządki na "Mój Orange"

@musbron1945  najprościej i chyba najpewniej zgłosić to konsultantowi na infolinii. Ważne, aby mówić drukowanymi literkami. Aż zrozumie o co chodzi. Taka wymiana to żaden problem . Wchodzi w system. Zamienia jeden adres na techniczny ( zgaduję, że dwóch takich samych adresów na dwóch kontach może system nie przetrawić) i zamienia kolejno na właściwe..likwidując techniczny. Jeśli da radę od razu zamienić ( konsultant musi mieć oba konta u siebie w systemie otwarte)  to tym lepiej

Potwierdź czy się udało 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

porządki na "Mój Orange"

To może być dobry pomysł na dodatkowe usprawnienie do aplikacji mobilnej. Przy kilku numerach na liście może mieć znaczenie kolejność numerów/usług na liście dla użytkownika. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

porządki na "Mój Orange"


@musbron1945napisał(-a)

Witam. Czy istnieje możliwość zamiany miejscami kont w adresie "Mój Orange" ..? Mam bowiem dwa konta i chciałbym je zamienić miejscami, zapisanymi podczas zalogowania się do tej usługi.

 

________________
* Przeniosłem z działu O społeczności – moderator Michał


@musbron1945 , a czy nie masz przypadkiem na koncie przełącznika do konta z przypisanym numerem? Ja tak mam. Dwa konta na jednym adresie i po zalogowaniu cyk...przełączam na to, które chcę😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52737
  • 711

porządki na "Mój Orange"

@musbron1945 zmiany kolejności kont nie zrobisz w apce. Nie ma obecnie takiej możliwości. Zauważyłem, że kolejność kont jest ustalana najstarsze istniejące na końcu, najmłodsze istniejące na początku listy w aplikacji.

Kolejność usług, to też losowa sprawa i lista jest niezależna od użytkownika.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

porządki na "Mój Orange"

@bronzub - owszem, mam taki przełącznik, ale .. to pierwsze konto - co mi się wyświetla - jest używane bardzo rzadko i tylko tak sobie - z lenistwa - chciałem je zamienić miejscami. Tylko stąd moje pytanie .. bo ponoć kto pyta, nie błądzi 😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

porządki na "Mój Orange"

@agat13 - witaj .. z infolinią to ja mam swoje, bardzo wku ... rzające doświadczenia. Z infolinią PKO BP. Nie chce mieć z taką czy inną nic do czynienia - możesz tłumaczyć i tłumaczyć ... i tłumaczyć, a oni i tak  swoje.

Pytanie zadałem jedynie z ciekawości - z takim układem kolejności też można żyć. 😫

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13003
  • 53432
  • 620

porządki na "Mój Orange"

@musbron1945  jak Ci się znudzi, daj znać ..mam kilka znajomych salonów, podpytam...