Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowe mój orange


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

nowe mój orange

Mam numer od kilku ładnych lat. Mój orange działal, logowałem się automatycznie, miałem podłączonych kilka numerów. A tu nagle zmiana: logowanie za pomocą kodów, nie automatyczne, innych numerów nie widzę. Nie mogę dlaczegoś stworzyć sobie sam nowego konta w mój orange tylko muszę: "Konto można zarejestrować poprzez kontakt z konsultantem, jeśli czat czy salon Panu nie odpowiadają, można zadzwonić na infolinię pod numer 510 100 100.". Czemu Orange utrudnia życie? Jakiś powód?

 

______________

* Temat przeniesiony z Na kartę - moderator Bartłomiej

12 ODPOW. 12

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

nowe mój orange

Stare konto zostało usunięte?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

nowe mój orange

pytasz się mnie czy stwierdzasz fakty?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

nowe mój orange

Pytam, konto ze starego mój orange trzeba przenieść na nowe, nie rejestrować drugiego. Logowanie się w przeglądarce działa?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

nowe mój orange

A jak mam zalogować się w przeglądarce? Jak wpisuje numer to pisze że już jest i wyrzuca mnie do chat z konsultantem. Mam konto w Orange z którego np mogę pisać na tym forum.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

nowe mój orange

@TomekBu musisz sie skontaktowac na czacie z konsultantem. On aktywuje Ci konto. Jest to jednorazowy zabieg. Nastepnie bedziesz mial podglad na wszystkie swoje numery. Przejscie do Nowego Moj Orange wymaga takiego postepowania. Pozniej juz jest wszystko ok😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18337
  • 52433
  • 701

nowe mój orange

@TomekBu trzeba ponowić rejestrację konta:

https://www.orange.pl/rejestracja.phtml

Obecnie trwają zmiany i jest okres przejściowy. Teraz logowanie do Mój Orange będzie się odbywało przez adres e-mail. Jak założysz konto na stronie, to automatycznie tymi samymi danymi logujesz się przez aplikację Nowy Mój Orange 5.11.

Wszystkie numery będą widoczne i nie trzeba ich dołączać. Identyfikacja odbywa się po numerze PESEL wszystkich Twoich usług, jakie masz w Orange.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

nowe mój orange

zrozumiałem procedurę - moje pytanie jest inne

czemu mając tyle lat dobrze działające konto zostaje nagle zamknięte a klient ma ujawniać swoje dodatkowe dane, o jakiś dziwnych procedurach nie wspominając.Żeby dorosły człowiek musiał czatem aktywować konto? . Wydawałoby się, że szanujące się firmy robią to bez problemów dla klienta. A tu proszę - działało i nie działa i co nam zrobisz? Szatniarz w szatni za komuny tak postępował - nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

nowe mój orange

no super - a co z numerami np. zarejestrowanymi na rodziców, które kontrolowałem w swojej aplikacji?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

nowe mój orange

@TomekBu 

Bez założenia im konta gdzie muszą podać swój pesel nic nie zrobisz.