Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak dostępu do mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

brak dostępu do mój orange

► Temat został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

dzień dobry. proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z dostępem do nowego mój orange.

Po zalogowaniu do mój orange wyświetla się komunikat: Dotychczasowa wersja Mój Orange nie jest już dostępna. Zarejestruj się w nowym Mój Orange.

gdy klikam przycisk zarejestruj-  jestem przekierowywany i wyświetla się komunikat: Przepraszamy, wystąpił błąd. Aby dokonać rejestracji zaloguj się do dotychczasowego konta Mój Orange i spróbuj ponownie. (Błąd MG01).

co mam zrobić by uzyskać dostęp do mój orange?

dotyczy usługi- telefon na kartę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

brak dostępu do mój orange


@dyzma111 napisał:

(...) udało mi się uzyskać dostęp do nowego mój orange.zarejestrowałem raz jeszcze usługę, podając przy rejestracji inny login niż dotychczas używany. teraz nareszcie wszystko działa.


Super wiadomość @dyzma111 🙂

Rozumiem, że zacząłeś na nowo rejestrować konto z poziomu tej poniższej strony?

... i później (albo wręcz od razu!) dostałeś zaproszenie do przejścia do nowego MO. Tak? 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

brak dostępu do mój orange

Spróbuj zalogować się za pomocą numeru tel - https://www.orange.pl/zaloguj.phtml Przed zalogowaniem wyczyść historię. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

brak dostępu do mój orange

Otóż to! 🙂
Pytanie: czy na pewno logujesz się na konto nr. na kartę? W polu

logowanie do starej wersji MOlogowanie do starej wersji MO

 

wpisz - tak jak już wyżej  zasugerował @Ron - nr tel. komórkowego :).

Jakie wtedy komunikaty wyskakują?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

brak dostępu do mój orange

nie moge zalogować się przez nr telefonu. wyskakuje komunikat: Konto o podanym numerze usługi nie istnieje.

nie mogę zalogowac się tez przez e-mail- komunikat: Wpisano niepoprawne dane użytkownika .

jedyną mozliwością jest tylko logowanie za pomocą loginu.a po zalogowaniu takie komunikaty jak napisałem wcześniej


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

brak dostępu do mój orange


@dyzma111 napisał:

nie moge zalogować się przez nr telefonu. wyskakuje komunikat: Konto o podanym numerze usługi nie istnieje. (...)


Zarejestruj się w takim razie na tym właśnie nr. tel. 🙂

 

Nie mogę o niczym przesądzać, ale wydaje mi się, że do konta, na którym logujesz się po loginie, z jakichś powodów nie jest przypisany (żaden) nr usługi :/.

 

Logowanie do nowego MO (przez mail) na razie zostawmy na boku.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

brak dostępu do mój orange

@dyzma111

 

Login nr telefonu, potem dalej na dole przypomnij hasło tu wpisz nr telefonu, powinien przyjść Ci kod na telefon.


 Ja zrobiłam tak :

Znaczy się doprowadziłam do tego, że mam znowu w aplikacji ten numer z którym miałam problem, no więc co zrobiłam - mianowicie zalogowałam się numerem komórki, następnie przypomnij hasło, ( tu popełniłam mały błąd bo zamiast wpisać adres mailowy innej domeny,wpisałam znowu numer komórki ) Gdybym podała adres to myślę, że kod do zmiany hasła otrzymałabym na e - maila, a nie na telefon, i wtedy mogłabym logować się nowym adresem.No cóż byłam na tyle zmęczona i sfrustrowana, że wyszło jak wyszło ( jeszcze spróbuję ale na tą chwilę to mi wystarczy).

W aplikacji smartfona sprawdzam to co potrzebne jest mi na ten moment.

 


Screenshot-2018-6-16 Odzyskiwanie hasła Orange Polska.png


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

brak dostępu do mój orange

Nie doczytałam @dyzma111 że u Ciebie występuje jeszcze inny błąd, więc przepraszam za zamieszanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

brak dostępu do mój orange

Podając nr telefonu jako login i dalej nr telefonu jako przypomnij hasło - nie dostałem kodu na telefon. wpisując e-mail do przypominienia hasła- też nic nie dostałem. jednak udało mi się uzyskać dostęp do nowego mój orange.zarejestrowałem raz jeszcze usługę, podając przy rejestracji inny login niż dotychczas używany. teraz nareszcie wszystko działa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

brak dostępu do mój orange


@dyzma111napisał(-a)

Podając nr telefonu jako login i dalej nr telefonu jako przypomnij hasło - nie dostałem kodu na telefon. wpisując e-mail do przypominienia hasła- też nic nie dostałem. jednak udało mi się uzyskać dostęp do nowego mój orange.zarejestrowałem raz jeszcze usługę, podając przy rejestracji inny login niż dotychczas używany. teraz nareszcie wszystko działa.


Czyli gdybym ja nie zapędziła się z tymi kodami na telefon a podałabym inną domenę e-mail ( jak pisałam ) to również zalogowałabym się bezproblemowo 🙂 No cóż pośpiech czasem się nie opłaca ( w moim przypadku )

Cieszę się, że w końcu doszedłeś to sedna @dyzma111

Pozdrawiam w ten upalny dzionek 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

brak dostępu do mój orange


@dyzma111 napisał:

(...) udało mi się uzyskać dostęp do nowego mój orange.zarejestrowałem raz jeszcze usługę, podając przy rejestracji inny login niż dotychczas używany. teraz nareszcie wszystko działa.


Super wiadomość @dyzma111 🙂

Rozumiem, że zacząłeś na nowo rejestrować konto z poziomu tej poniższej strony?

... i później (albo wręcz od razu!) dostałeś zaproszenie do przejścia do nowego MO. Tak? 🙂