Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

Dzień dobry.

Próbuję skorzystać na stronie "Mój Orange" z opcji "Pakiety i usługi" oraz wybieram opcję mojego Internetu stacjonarnego i otrzymuję błąd. Analogicznie w aplikacji. Zgłaszałem kilkukrotnie na czacie z konsultantem, ale nic się nie zmienia odkąd Orange rozpoczął świadczenie usługi Internetu. U żony na identycznej usłudze takie problemy nie występują. Kolejny temat, od prawie roku strona Orange twierdzi, że status numeru który użytkuję już prawie rok nadal jest w przeniesieniu i mam do podpisania, podpisaną już umowę. Średnio to wszystko działa a najgorsze jest to, że mimo kilku prób zgłoszeń i wydawało by się po rozmowie z konsultantem przyjęcia zgłoszenia trafia on w próżnię i nic się dalej nie dzieje...

 

ob1.JPG


Screenshot_20240520_102042.jpg ob2.JPG

 

___________

* Poprawiłem czytelność wpisu. Ukryłem dane wrażliwe - Wiktor

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13173
  • 54094
  • 636

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

@piotrusx Najprawdopodobniej masz błąd na koncie. To co widzisz jest zapewne składową z kilku systemów i jak w jednym coś jest nie tak, nadrzędny wykazuje błąd...a apka nie jest w stanie wyświetlić błędnych danych. Koniecznie wnioskuj o naprawę danych na koncie lub uporządkowanie tegoż


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

Napisałem tutaj, bo z infolinią kontaktowałem się kilkukrotnie i bez efektu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 183
  • 669
  • 5

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

Czasem wystarczy wyczyścić dane aplikacji. Będziesz musiał się zalogować jeszcze raz.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

Zgłosiłem po raz kolejny. W trybie incognito także jest problem. Problem jest na stronie i w aplikacji także raczej to nie cache.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 658
  • 9

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

@piotrusxz doswiadczenia wiem ze do tego trzeba podejsc metodycznie. Jak juz masz zgloszenie w sprawie bledu - Wewnetrzny blad komponentu, to zapisz sobie numer zgloszenia i co jakis czas dopytuj o nie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 394
  • 1

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

piotrusx ja miałem podobnie z zakładką "Dla Ciebie", od września 2022r. nie działa, zgłaszałem praktycznie co miesiąc i nadal nie działa, dałem sobie spokój.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13173
  • 54094
  • 636

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

@piotrusx Jak sprawa, bo takie sprawy załatwiają przeważnie w kilka-kilkanaście dni?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

błędy na zakładkach w aplikacji i na stronie

Sprawa zakładki "Pakiety i usługi" została naprawiona. 👍

Status przeniesienia numeru do Orange nadal jest na etapie pozytywnej weryfikacji wniosku.