Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Witam, czy jest możliwość zmiany emaila na które było założone konto na nowym mój orange ?. Zakładałem  wczoraj dwa konta rodzicom i w jednym chciałbym zmienić emaila na inny a ten co był tu dać na drugie konto (źle przypisałem emaile) ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 10
  • 28
  • 1

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

@marcin78już możesz zmienić login na swoim koncie. Skontaktuj się z naszym doradcą na czacie 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Usuń konto w zabezpieczeniach, po czym utwórz nowe.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

@Wojcieszkojesteś pewien, że będzie można utworzyć konto raz jeszcze? Obecnie nie ma żadnego linku do rejestracji konta poza informacją w starym Mój Orange.

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Po wejściu na stronę www.orange.pl, w zaloguj u góry strony jest to co poniżej. Także spokojnie można po prawej stronie kliknąć w zarejestruj. Można też kliknąć w "Sprawdź", jak komuś się oferta podoba Emotikon: LOL

 

registred.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Dzięki, narazie usunąłem konta i chyba trzeba poczekać,żeby się ponownie zarejstrować (jeśli usunąłem konta to  będą na starej stronie orange  czy zostały usunięte całkowicie?)


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Ciężko odpowiedzieć, ale raczej starsza wersja. Czekać myślę nie trzeba.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Cały czas jest napisane,że ten numer jest już zarejstrowany, do starej wersji też nie bardzo wejdzie bo każe się logować do nowej. ( w tej chwili można tu i tu się logować)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

Konta z nowego Mój Orange nie są usuwane od razu, trwa to parę dni od czasu kliknięcia w usuń konto.


Pracuję w Orange
  • 10
  • 28
  • 1

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

@marcin78możesz po zalogowaniu do konta anulować usunięcie. Planujemy udostępnienie opcji zmiany loginu (adresu e-mail) poprzez kontakt z doradcą na naszym czacie.

Usuwanie konta trwa 14 dni a myślę, że do tego czasu będziemy w stanie Ci zmienić e-mail bez konieczności przechodzenia od początku procesu rejestracji w Nowym Mój Orange 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Zmiana emaila konta nowy Mój Orange

i tak właśnie zrobiłem, anulowałem usunięcie kont  i konta są ponownie aktywne.