Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

logowanie do aplikacji mój Orange


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

logowanie do aplikacji mój Orange

Temat przeniesiony z Na kartę do odpowiedniego działu + edytowano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Zalogowany jestem w aplikacji mój Orange poprzez konto mojej matki, które założyłem dla niej i obsługuję, bo ona nie poradziła sobie z internetem: ma 74 lata i jest niepełnosprawna. Używam obecnie kartę sim w tablecie i telefonie, na doładowania. Aplikacje mój Orange obsługuję w tablecie na doładowania,gdzie wyświetla się numer karty sim tabletu i pozostałe numery aplikacji opłacane w abonamencie. Chciałbym dodać do tej aplikacji numer karty sim telefonu na doładowania, lub połączyć je osobną aplikacją tablet i telefon, ale to nie udaje się. Do numeru telefonu potrzebę jest pełne logowanie. Drugiej aplikacji w tablecie nie mogę zainstalować, a w telefonie na razie nie mogę zainstalować aplikacji mój Orange, bo z niewiadomych mi powodów w telefonie nie instaluje się teraz żadna aplikacja. Co mogą zrobić, by obsługiwać w tablecie  poprzez aplikację kartę sim tabletu i telefonu na doładowania i ewentualnie numery telefonów w abonamencie? jsz

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

logowanie do aplikacji mój Orange

A masz możliwość odczytania smsa z numeru Twojej mamy?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

logowanie do aplikacji mój Orange

Opłacamy trzy numery abonamentowe. Dwa obsługuje osobiście, a jeden mama. I ten numer przypisany jest do aplikacji mój orange. Właściwie mogę poprosić mamę o treść smsa, chociaż z powodów jak wyżej rzadko to się zdaża