Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

Witam 

Mam problem z logowaniem do konta mój Orange . Adres e-mail na które było zarejestrowane konto jest już nieaktywny i chciałabym go zmienić  . Dzwoniłam na infolinie jednak nie mogę  sie dodzwonić . Korzystałam również  z chat-u jednak konsultant MAX chce żeby załatwić  sprawę przez mój Orange  (a przecież mam problem z logowaniem )  Czy jest jeszcze jakiś inny sposób żeby to załatwić ?  Czy jeżeli udam się do salonu Orange to pomogą mi rozwiązać problem ? 
Bardzo dziękuję za pomoc . 
Pozdrawiam . 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12968
  • 53256
  • 618

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

@marza335  polecam infolinię. Żeby uzyskać połączenie z konsultantem radzę zapytać i dodatkowa ofertę na usługi. Przełączy do konsultanta...:)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

@marza335 na infolinii zmienia od ręki. Poproś MAX-a kilkakrotnie o połączenie z konsultantem. W końcu połączy. Uważam, że na salon szkoda czasu, bo szybciej zmianę e-maila dokonasz na infolinii.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12968
  • 53256
  • 618

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

@marza335  polecam infolinię. Żeby uzyskać połączenie z konsultantem radzę zapytać i dodatkowa ofertę na usługi. Przełączy do konsultanta...:)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

Dziękuję za pomoc. 🙂 
Będę dalej próbować dzwonić  na infolinię . 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12968
  • 53256
  • 618

Zmiana adresu e-mail w mój Orange

@marza335  nie ma za co, @ketrasaArtur  już pierwszy zasugerował kontakt, więc gdzie są dwa głosy, tam i racja..😁