Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Zgłoś problem techniczny w NMO dla komórki - błąd 500

[ Edytowane ]

Mam pytanie do ludzi z Orange. Dziś w Nowym Mój Orange zauważyłem, że mam opcję na zgłoszenie problemu technicznego. Gdy chcę rozwiązać sprawę samodzielnie, to pojawia mi się błąd 500 (w kolorystyce Orange). Czy to jakiś indywidualny bug i mam zgłaszać na czacie czy ta funkcja jeszcze nie działa u wszystkich?

bug.PNG

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1771
  • 87

@Piotrekk85  NMO ciągle modyfikują, taki błąd pewnie wyskakuje niejednemu, ja go zasmakowałem.

0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1771
  • 87

@Piotrekk85  NMO ciągle modyfikują, taki błąd pewnie wyskakuje niejednemu, ja go zasmakowałem.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Coś mi się już odblokowało. Ale te zrób to sam to jakaś porażka. Parę artykułów nawet nie dla mojej usługi co mam...
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1771
  • 87

Piotrek znaczy się buga złapałeś, ale to dotyka wszystkich, bez spinki Emotikon: Mrugający

Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Liczyłem, że można zgłosić problemy z zasięgiem jak kiedyś, a tu lipa...
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1771
  • 87

Pioterk jak miałem problemy z zasięgiem to tylko BOK pomógł, zgłaszanie tego gdzieś indziej nic nie daje, może to zmienią, bo teraz bardzo kiepsko, trzeba wydzwaniać/ czekać/ płacić/ potem prosić o zwrot kosztów połączenia.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Ale kiedyś był taki formularz. Każde zgłoszenie z niego trafiało od razu na tzw. drugą linię. Myślałem że będzie powrót do tego lub jakiś automat co weryfikował by problemy zasięgowe. Tym bardziej, że trzeba adres podać.
0 Lubię to
Odpowiedz