Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdjęcie w profilu użytkownika.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Zdjęcie w profilu użytkownika.

chodzi mi o aktualizację iOS 11.2.0 (wyszła pod koniec listopada)


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11506
  • 150

Zdjęcie w profilu użytkownika.

Podsumujmy: dwa różne modele iPhone'ów, dwa różne konta komórkowe (abonament, oferta na kartę) i... wciąż ten sam problem Smutny robot - nie załadowane zdjęcie z kontaktów (stosowne do nru, na który się zalogowano), które powinno być widoczne na ekranie 'Konta'.

 

Czy u kogoś jeszcze, kto posiada iPhone'a, występuje podobny problem??? Emotikon: ZaskoczonyZaskoczony mężczyzna

 

[edit] @Artur, Ty zdaje się masz jeszcze iPhone'a :). Możesz to u siebie przetestować?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Zdjęcie w profilu użytkownika.

U mnie też nie śmiga mimo uprawnień do kontaktów i dodanego numeru jako kontaktu ze zdjęciem 😕 @ptr, zgłaszamy do poprawki, a tymczasem napisz, proszę, pamiętasz czy to wcześniej u Ciebie na iOS działało i przestało czy może nigdy nie działało jak należy?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Zdjęcie w profilu użytkownika.

wcześniej działało, dopiero po aktualizacji oprogramowania do iOS 11.2.0 przestało


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Zdjęcie w profilu użytkownika.

Dzięki za info, przekazujemy już do naszych deweloperów. Jeszcze nie mogę obiecać, że w najbliższej wersji zostanie to poprawione, bo teoretycznie zakres wdrożenia mamy zamknięty, ale zrobimy co się da, aby to upchnąć 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11506
  • 150

Zdjęcie w profilu użytkownika.

@ptr

jeśli uważasz, że któraś z odpowiedzi w tym temacie zasłużyła na wyróżnienie, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia ;-). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Zdjęcie w profilu użytkownika.

Witam,

Miałem ten sam problem. Udało mi się go rozwiązać. 

Po dopisaniu w KONTAKTACH Iphona przed swoim numerem telefonu 048 XXX XXX XXX zdjęcie zaczęło się wyświetlać. W aplikacji Mój Orange właśnie tak, z 048 na początku jest zapisany numer telefonu. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zdjęcie w profilu użytkownika.

Mam ustawiony numer w kontakcie na +48 xxx xxx i niestety nic to nie daje...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Zdjęcie w profilu użytkownika.

nie +48

tylko 048

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Zdjęcie w profilu użytkownika.

Po ostatniej aktualizacji aplikacji problem został rozwiązany, zdjęcie już się pojawia!