Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapomniany login... Pin Abonenta

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Zapomniany login... Pin Abonenta

► W temacie, zgodnie z poniższym wpisem, doprecyzowano tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, zapomniałem jaki mam login do aplikacji Mój Orange a nigdzie nie mogę go znaleźć...jak mogę go odzyskać?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Zapomniany login

@kris6909  Tak to na umowie powinien być sprawdź umowę  🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Zapomniany login

@kris6909  witam co do logina w usługach mobilnych  to możesz podać :w polu login możesz wpisać:

numer telefonu lub usługi, dla której założyłeś konto
adres e-mail, który wybrałeś podczas zakładania konta
wybraną przez Ciebie nazwę, którą podałeś przy rejestracji

więcej masz  pomocy  w linku
https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Odzyskiwanie-has%C5%82a-us%C5%82ugi-mobilne/ta...

co do loginu usług Stacjonarnych  w polu login: możesz wpisać:
numer ewidencyjny usługi, dla której założyłeś konto
adres e-mail, który wybrałeś podczas zakładania konta
wybraną przez Ciebie nazwę, którą podałeś przy rejestracji

  usługi stacjonarne w  link masz również pomoc .
https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Odzyskiwanie-has%C5%82a-us%C5%82ugi-stacjonarn...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Zapomniany login

Wszystko fajnie ale chciałbym uzyskać możliwość zmiany loginu bo podczas rozmowy z konsultantem w pewnej kwestii dotyczącej aplikacji Mój Orange upierał się o podanie loginu bo inaczej nie załatwi mojej sprawy.

Anonim

Nie dotyczy

Zapomniany login... Pin Abonenta

@kris6909 , konsultant musi mieć podstawę do weryfikacji Twojej sprawy. Pyta albo o numer telefonu,a przy tym weryfikuje po peselu, więc nie sam login jest problemem, a sposób weryfikacji. Może konsultanta opacznie zrozumiałeś? Opcja przypomnienia hasła działa, natomiast loginem w aplikacji MO jest nr. usługi. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zapomniany login

Wpisz numer telefonu jako login.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Zapomniany login

tak jak mówi tu kolega @Anonim  do weryfikacja jest PESEL  lub ustalony Pin Abonenta usług  🙂 nie login mój orange i Tak jak mówi kolega @Piotrekk85  np nr telefonu się loguj tak jak podałem ci w linkach opis czym, się logować podczas zapomnienia loginu a jak się zalogujesz  do konta mój Orange
to wyświetli ci się login pewno jaki ustaliłeś w profilu konta .


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Zapomniany login

Sorka,że było to troche czasu wstecz teraz mi kolega przypomniał że pytał o Pin Abonenta i z tym mam problem...poprawiam temat ..skąd mam wyczarować Pin?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Zapomniany login

ok a jakie masz usługi mobilne czy stacjonarne? Pin abonenta powinien być na umowach abonenta
 a Jeżeli nie ustalałeś własnej kombinacji, kodem abonenckim jest 6 ostatnich cyfr Twojego kodu PUK.
więcej pomocy masz w linku
https://www.orange.pl/omnibook/kody-do-autoryzacji-kod-pin-i-kod-abonencki#scrollNav-2


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Zapomniany login

W tej chwili mam tylko internet stacjonarny.Chyba zaczynam mieć jasność że ten Pin jest na umowie.Myślałem że to Pin który ustaliłem przy rejestracji aplikacji i zapomniałem go.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Zapomniany login

@kris6909  Tak to na umowie powinien być sprawdź umowę  🙂