Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

Zrobiłem sobie test, upewniający mnie, czy po rejestracji w NMO jest jeszcze możliwość korzystania ze starej wersji. Symptomem oznajmiającym, że nie mam już takiej możliwości, było do tej pory przyciemnienie starej wersji po to, by skorzystać z nowej. Ale dzisiaj nastąpiło cudowne objawienie. Będąc zalogowanym do forum, w drugiej karcie wpisałem numer stacjonarny z przypisanym hasłem i jak gdyby nic, dokonałem przeglądu stanu konta, w tym Darmowe WI-FI, czy powiązanych z neostradą usług. Natomiast przy pomocy przycisku Przejdź do nowego Mój Orange już nie mogłem skorzystać z nowej odsłony, bo zwyczajnie nie był aktywny. Dopiero "okrężną drogą" wszedłem do nowego, ale jakby ze starym testowym z bety widokiem 360. 

1 NO.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO


@Anonimnapisał:

Z offline na forum (przeglądarka IE) w zakładkę Mój Orange klikam (przed jakąś chwilą), bo tak jest najwygodniej. Po zalogowaniu mailem przenosi mnie od razu do https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe w NMO.

Tak oczywiście też można :). Tzn. że jest OK, działa tak jak powinno.

 

 

W tym miejscu zmylę Twój tok rozumowania, albo mój być może wymaga korekty. Bo, o ile miała to być jedna umowa, to współdzielone pakiety (tel. stacjonarny i jedna komórka w Planie Komórkowym) mają dwie różne daty zakończenia umowy. Z neostrady, tv, voip i drugiej komórki, okres zakończenia Orange Love jest spójny. Powstał więc taki misz-masz, tylko faktura w jednym okresie rozliczeniowym świadczy o wyższości priorytetu nad innymi danymi na moim koncie. Wychodzi więc na to, że musiałbym zrezygnować z tel. stacjonarnego i współdzielonej komórki kiedy dusza zapragnie i wtedy będzie wszystko na cacy. Ten element przenosin nie spełnił w 100% moich oczekiwań, bo po prostu tak jest skonstruowana oferta OL. To mnie wkurza najbardziej.

Orange Love jako usługa pakietowa, składająca się z 2, 3 lub 4 usług składowych (czyli np. z tel. komórkowego, internetu stacjonarnego, telewizji oraz tel. stacjonarnego w technologii VoIP), traktowana jest jako jedna całość, na którą podpisuje się jedną umowę (z tą samą datą jej zakończenia).

 

Pozostałe dodatkowe usługi, czyli:

  • np. tel. komórkowy w jakimś innym planie niż tel. komórkowy Orange Love
  • np. tel. stacjonarny w technologii PSTN
  • itd.

to są odrębne usługi, na które podpisuje się osobne umowy; każda z nich może mieć inną datę zakończenia.

Mam nadzieję, że to w miarę jakoś wyjaśniłem :). Jak coś - to będziemy dalej drąąąążyć 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

A dawno temu się rejestrowałeś?

Powinieneś miec taki widok, jak poniżej:

 

Anonim

Nie dotyczy

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

@Jarek, pewności nie mam, bo musiałbym poszperać w swoich postach, ale najprawdopodobniej to albo końcówka lata, lub początek jesieni br. Taki właśnie widok miałem, gdy stary widok pokryła ciemniejsza zasłona. Nie wiem, jak przebiegała rejestracja u reszty userów, ponieważ byłem jednym z testerów bety i ten widok 360 w pasku adresu mam nadal. Jakiś bug, czy moja ciekawość pozwoliła mi dojrzeć stare konto? Nie mam pojęcia.

@Jarek, poszperałem i rejestracja była we wrześniu. Na wszelki wypadek zrobiłem screeny z paru postów. Pamiętam, że były "turbulencje" z rejestracją.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

Myślę, że to jeszcze pozostałości po becie.

 

Było dobrze (tzn. już nie miałeś podglądu do starszej wersji MO), ale - jak życie pokazuje - ta wersja "chodzi" za Tobą 😉 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Dobrze rozumiem, że do nowego MO masz wejście? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

@Wiktor, to pewnie "sentyment" bety do mnie nie pozwala się uwolnić od widoku 360. Zanim jednak logowanie do NMO dochodzi do skutku, najpierw jest "rejestracja", błąd

MG05.PNG

i logowanie z podglądem. Tej rejestracji nie mogę przetrawić. Niech spojrzą od zaplecza na to i ten widok 360. Każdy tak ma, czy tylko testerzy bety?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

No właśnie... Nie każdy tak ma.

 

Wchodzisz na https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie 🙂

 

Wpisujesz mail i hasło, logujesz się... I? I co się pokazuje? Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

@Wiktor,

Wiktor- https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie to Twoja propozycja.

Z offline na forum (przeglądarka IE) w zakładkę Mój Orange klikam (przed jakąś chwilą), bo tak jest najwygodniej. Po zalogowaniu mailem przenosi mnie od razu do https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe w NMO. W tym miejscu zmylę Twój tok rozumowania, albo mój być może wymaga korekty. Bo, o ile miała to być jedna umowa, to współdzielone pakiety (tel. stacjonarny i jedna komórka w Planie Komórkowym) mają dwie różne daty zakończenia umowy. Z neostrady, tv, voip i drugiej komórki, okres zakończenia Orange Love jest spójny. Powstał więc taki misz-masz, tylko faktura w jednym okresie rozliczeniowym świadczy o wyższości priorytetu nad innymi danymi na moim koncie. Wychodzi więc na to, że musiałbym zrezygnować z tel. stacjonarnego i współdzielonej komórki kiedy dusza zapragnie i wtedy będzie wszystko na cacy. Ten element przenosin nie spełnił w 100% moich oczekiwań, bo po prostu tak jest skonstruowana oferta OL. To mnie wkurza najbardziej.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO

Pokazuje się u mnie, a jakże Emotikon: Język jest prawie wszystko @Wiktor - oprócz pakietu 120 minut do wszystkich 😉 się gdzieś zawieruszył od samego początku i ni ma go wcale Emotikon: Wściekły więc muszę aktywację przeprowadzać poprzez kod Emotikon: Mrugający

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Zachowania Mój Orange po rejestracji do NMO


@Anonimnapisał:

Z offline na forum (przeglądarka IE) w zakładkę Mój Orange klikam (przed jakąś chwilą), bo tak jest najwygodniej. Po zalogowaniu mailem przenosi mnie od razu do https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe w NMO.

Tak oczywiście też można :). Tzn. że jest OK, działa tak jak powinno.

 

 

W tym miejscu zmylę Twój tok rozumowania, albo mój być może wymaga korekty. Bo, o ile miała to być jedna umowa, to współdzielone pakiety (tel. stacjonarny i jedna komórka w Planie Komórkowym) mają dwie różne daty zakończenia umowy. Z neostrady, tv, voip i drugiej komórki, okres zakończenia Orange Love jest spójny. Powstał więc taki misz-masz, tylko faktura w jednym okresie rozliczeniowym świadczy o wyższości priorytetu nad innymi danymi na moim koncie. Wychodzi więc na to, że musiałbym zrezygnować z tel. stacjonarnego i współdzielonej komórki kiedy dusza zapragnie i wtedy będzie wszystko na cacy. Ten element przenosin nie spełnił w 100% moich oczekiwań, bo po prostu tak jest skonstruowana oferta OL. To mnie wkurza najbardziej.

Orange Love jako usługa pakietowa, składająca się z 2, 3 lub 4 usług składowych (czyli np. z tel. komórkowego, internetu stacjonarnego, telewizji oraz tel. stacjonarnego w technologii VoIP), traktowana jest jako jedna całość, na którą podpisuje się jedną umowę (z tą samą datą jej zakończenia).

 

Pozostałe dodatkowe usługi, czyli:

  • np. tel. komórkowy w jakimś innym planie niż tel. komórkowy Orange Love
  • np. tel. stacjonarny w technologii PSTN
  • itd.

to są odrębne usługi, na które podpisuje się osobne umowy; każda z nich może mieć inną datę zakończenia.

Mam nadzieję, że to w miarę jakoś wyjaśniłem :). Jak coś - to będziemy dalej drąąąążyć 😉