Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane konto mój Orange na PC


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Zablokowane konto mój Orange na PC

mam taki problem z kontem na komputerze PC kiedyś miałem numer na abo przeszłem na karte po prostu taniej numer juz funkcjonuje dośc długo ale jak zaczeło mi zjadac doładowania postanowiłem zarejestrować go na mój orange by miec podgląd co się dzieje   i tu jest problem rząda odemnie kodu dostępu i generalnie nie moge nim zarządzać przez internet wiem że mozna przez telefon z androidem ale to stara duża karta a ten numer funkcjonuje na prostej słuchawce wiec zależy mi na zarządzaniu przez pc a tu nie mogę bo rząda kodu abonenckiego żaden nie pasuje nawet podany przez BOK i oni tez tego problemu nie ogarniają zaznaczam dezaktywowałem już konto i rejsstrowałem od nowa 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane konto mój Orange na PC

Jeśli masz numer na kartę, nie powinno oczekiwać od Ciebie kodu abonenckiego, tylko hasła z smsa. Czy na pewno wpisujesz dobrze numer?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Zablokowane konto mój Orange na PC

widze panie Piotrku że jest pan dośc aktywnym uzytkownikiem bo już pisaliśmy na temat bez limitu ale wracając do tematu to był kiedys numer na abonament i  mimo ponownej rejestracji nadal rząda kodu nie wiem czy ma to cos do rzeczy ale był to numer kiedyś dokupiony do innego abonamentu a tamten numer jest już u innego operatora generalnie znowu problem którego BOK nie wiem czy nie jest w stanie nie chce czy ich to przerasta ale juz dwa razy dzwoniłem i niby coś robią ale bez skutku  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Zablokowane konto mój Orange na PC

zapomniałem dopisać kod sms działa przy rejestracji dalej nie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane konto mój Orange na PC

A możesz napisać krok po kroku co robisz?
bo z Twoich wpisów ciężko zrozumieć, czy chcesz założyć nowe konto czy odzyskać hasło do starego?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Zablokowane konto mój Orange na PC

loguje się na koncie a tam wyskakuje mi plansza prośba o autoryzacje ten modół wymaga autoryzacji kodem abonenckim na dole pisze odzyskaj kod nie działa jak znika plansza i pojawia się kolejna dostęp do tej strony jezt zabezpieczony kodem abonenckim zmień ustawienia zabezpieczeń nie działa generalnie większość funkcji jest zablokowana a telefon jest na karte mam jeszcze inny numer i tego problemu nie mam 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane konto mój Orange na PC

To są dwa rozwiązania, dziwne, że na BOK Ci nie pomogli.
1) dłuższa opcja - na bok poproś o przekazanie zgłoszenia do informatyków z prośbą o odświeżenie konta i ustawień
2) krótsza - usuń konto (stracisz wszystkie ustawienia na portalu, w tym usługę multibox i pocztę w domenie orange.pl - o ile z tego korzystasz), potem po 48h można założyć konto na świeżo

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Zablokowane konto mój Orange na PC

obie opcje juz przerobiłem ale spróbuje jeszcze raz 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane konto mój Orange na PC

A odczekałeś 48h pomiędzy usunięcie konta a założeniem nowego?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Zablokowane konto mój Orange na PC

nawet więcej niż 48 h po usunięciu konta prawie tydzien puzniej zakładałem od nowa bo akurat byłem na wyjezdzie ale jak pisłaem wcześniej spróbuje jeszcze raz