Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek

Błąd aplikacji i to poważny !

Dokonałem przelew za abonament dostałem potwierdzenie esmsem , że przelew wpłynął  a, aplikacja mobilna Mój Orange w telefonie wyświetla, że rachunek mam nie opłacony.  Dostaje informacje, że zostało mi 12 dni do opłacenia rachunku. Po konsultacji z operatorem uzyskałem informacje, że mój stan konta wynosi zero i rachunki wszystkie uregulowane.

Kilka razy odświeżyłem apke, odinstalowałem zainstalowałem ponownie, jednak cały czas apka wyświetla , że rachunek mam nie opłacony…..

Myślę ,że należało by to poprawić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek


leszekSZ napisał(-a):

Błąd aplikacji i to poważny !

Dokonałem przelew za abonament dostałem potwierdzenie esmsem , że przelew wpłynął  a, aplikacja mobilna Mój Orange w telefonie wyświetla, że rachunek mam nie opłacony.  Dostaje informacje, że zostało mi 12 dni do opłacenia rachunku. Po konsultacji z operatorem uzyskałem informacje, że mój stan konta wynosi zero i rachunki wszystkie uregulowane.

Kilka razy odświeżyłem apke, odinstalowałem zainstalowałem ponownie, jednak cały czas apka wyświetla , że rachunek mam nie opłacony…..

Myślę ,że należało by to poprawić.


@leszekSZTo nie jest błąd czy od zapłacenia minęły 2/3dni?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek


leszekSZ napisał(-a):

Błąd aplikacji i to poważny !

Dokonałem przelew za abonament dostałem potwierdzenie esmsem , że przelew wpłynął  a, aplikacja mobilna Mój Orange w telefonie wyświetla, że rachunek mam nie opłacony.  Dostaje informacje, że zostało mi 12 dni do opłacenia rachunku. Po konsultacji z operatorem uzyskałem informacje, że mój stan konta wynosi zero i rachunki wszystkie uregulowane.

Kilka razy odświeżyłem apke, odinstalowałem zainstalowałem ponownie, jednak cały czas apka wyświetla , że rachunek mam nie opłacony…..

Myślę ,że należało by to poprawić.


@leszekSZTo nie jest błąd czy od zapłacenia minęły 2/3dni?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek

Mineło 3 dni od wpłaty faktury. Aplikacja na kompie wyświetla informacje , źe wszystkie faktury mam opłacone. Natomiast apka mobilna na telefonie Mój Orange wyświetla informacje że nie dokonałem wpłaty. Faktura za miesiąc październik ma kolor czerwony i widnieje napis ( nie opłacona) ????


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek

Poczekaj chwilę. Serwisy są niezależne.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek

Dziękuje  błąd został naprawiony.Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Błąd aplikacji - wyświetla, że mam nieopłacony rachunek


leszekSZ napisał:

Dziękuje  błąd został naprawiony.Emotikon: Szczęśliwy


Cieszymy się, że jest już wszystko OK Emotikon: Szczęśliwy.
@leszekSZ tak już wyżej inni wspomnieli - saldo po dokonanej wpłacie powinno się zaktualizować do ok. 3 dni roboczych.

 

Twoje zapytanie wyodrębniłem do osobnego tematu Emotikon: Szczęśliwy. Liczę na to, że dzięki temu inni, którzy w przyszłości będą poszukiwać podobnych informacji, skorzystają na zawartych w nim odpowiedziach.

▬▬▬

Przy okazji przywołam... 😉

Pokaż szczegóły
taką pożyteczną zasadę panującą na NO:
Zasady NO - oznaczanie rozwiązań.JPG