Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz połączeń


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Wykaz połączeń

witam moze mi ktos pomoc w sprawdzeniu wykazu polaczen w ofercie na karte.wrzesien sprawdzilam bez problemu dostalam tymczasowe haslo igotowe,a teraz chce sprawdzic pazdziernik i wyskakuje mi ze nie mam uprawnien .pomozcie z gory dziekuje

9 ODPOW. 9

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Wykaz połączeń

Przecież do końca października jeszcze pół miesiąca... 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Wykaz połączeń

W Mój Orange pokazuje Ci taki problem??? W aplikacji mobilnej czy na stronie www ??? Chcesz sprawdzić wykaz połączeń wychodzących oczywiście??


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wykaz połączeń

@agus2591 jeżeli masz konto w Mój Orange dla tego numeru, smarfon... to po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange w smartfonie danymi dla tego konta (najprościej numer telefonu i hasło) wybierasz stan konta ( w zasadzie to okno startowe) i na dole masz "wykaz połączeń".

 

Update:

Jeżeli nie masz smartfona, to zaloguj się na stronę orange.pl danymi dla numeru telefonu (albo załóż konto) i wybierz "Mój Orange" , podsumowanie - ciut niżej zestawienie "bieżące wykorzystanie" poniżej znajdziesz link do pełnego zestawienia, tam zakładki ... i możliwość określenia zakresu datowego.

 

Co prawda sprawdziłem na swoich danych - abonamentowych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz połączeń

Jaką masz ofertę (abonament, mix, na kartę)?
Czy w międzyczasie dokonywałeś jakiś zmian?

Czy możesz zdarzyć się sytuacja że zdarzeń na bilingu masz ponad 1000?
Anonim

Nie dotyczy

Wykaz połączeń

@Piotrekk85 koleżanka @agus2591 wspomina że chodzi o ofertę na kartę 🙂 Ach to zmęczenie, też tak czasem mam 😜


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Wykaz połączeń

Ja również mam na kartę, w aplikacji mi nie pokazuje bieżących połączeń natomiast na stronie orange.pl aktualizują się praktycznie na bieżąco

Anonim

Nie dotyczy

Wykaz połączeń

Aplikacja ma jeszcze małe niedociągnięcia, dlatego wykaz połączeń sprawdzaj sobie na www 🙂 Mam nadzieję że kiedyś apka będzie działać na 6+, teraz działa na takie 4+ 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Wykaz połączeń

U mnie w aplikacji dane są aktualne po ok. 30 min. , na stronie do godziny, trzeba jednak przelogować.

Anonim

Nie dotyczy

Wykaz połączeń

@Katani1 to sam już nie wiem od czego to zależy - muszę kiedyś zrobić test aplikacji i strony www, a dokladnie czasu odświeżania danych 🙂