Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2928
  • 10897
  • 64

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange

Od 21 kwietnia nasi Klienci, którzy korzystają z aplikacji Mój Orange mają możliwość szybkiego sprawdzenia poprawności działania mobilnych usług głosowych i transmisji danych.
Dzięki tej funkcjonalności dowiesz się o ograniczeniach prędkości, lejkach, przeciążeniach sieci w regionie oraz innych pojawiających się utrudnieniach.

Aby skorzystać z diagnostyki w Mój Orange należy wybrać Więcej > Diagnostyka...

Ważne aby mieć pobraną najnowszą wersję aplikacji.

 

Dla przypomnienia podobna funkcjonalność jest już od dawna również w Mój Orange po zalogowaniu na https://www.orange.pl/ Wystarczy tylko wejść w zakładkę Moje sprawy.

 

 

Jak przetestujecie co Wam się pokazuje, to możecie jak najbardziej wrzucić screeny dla innych jak to wygląda 😉

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange

@Wojciech dobrze by było podać od której wersji apki wchodzi nowa możliwość diagnostyki. Nie wszyscy od razu dostaną w sklepie Google Play aktualizację. U mnie nowej aktualizacji brak, natomiast diagnostykę można wykonać tylko pomiar prędkości.


Zespół Nasz Orange
  • 2928
  • 10897
  • 64

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange

Tej informacji mi nie podano 😞 W każdym razie w Sklepie Play pokazuje się że aktualna to 5.48.0.8853. Sam tą właśnie posiadam i mam nową diagnostykę. Jak ktoś nie ma tej wersji, to zapewne już niedługo będzie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange

Mam tą samą wersję co @Wojciech, ale dopiero przed chwilą wskoczyła możliwość diagnozy usług. 

Niestety muszę stwierdzić, że są niespójności. W apce pokazuje mi, że problemu z internetem nie ma, natomiast na infolinii konsultanci potwierdzili problem i przeciążenie nadajników w mojej okolicy.

Screenshot_20220421-114029.jpg

________________
* Zakryto numer – moderator Kinga

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange

No działa  🤔 Ale cały czas to jest od wielu lat to samo tylko w innym miejscu. Aplikacja mogła by wykrywać apn z ustawień telefonu.

 

IMG_20220421_215153.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

Większe możliwości diagnostyki w aplikacji Mój Orange

Przerwanie diagnostyki przez przycisk wstecz powoduje poniższy blad

Screenshot_20220423-141400.png