Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W aplikacji Mój Orange nie widzę swojej listy rozmów - ale za to widzę zupełnie kogoś innego


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

W aplikacji Mój Orange nie widzę swojej listy rozmów - ale za to widzę zupełnie kogoś innego

@Andrzej_S porób trochę screenów opisz co i jak i podrzuć to na niebezpiecznik - pewnie dostają sporo zgłoszeń więc warto ich trochę bardziej zainteresować.

A co do incydentów to przecież to co się działo podczas orange black friday było jeszcze śmieszniejsze i nie słyszałem żeby jakaś instytucja się tym zainteresowała.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

W aplikacji Mój Orange nie widzę swojej listy rozmów - ale za to widzę zupełnie kogoś innego

Odgrzewam mój temat gdyż dostałem właśnie odpowiedź na reklamację od Orange. Oto ona :

 

Dzień dobry,
otrzymaliśmy Pana zgłoszenie, które dotyczyło błędnie prezentowanych danych odnośnie połączeń w aplikacji Mój Orange.
Rozumiemy, że sprawa jest dla Pana ważna, dlatego problem skierowaliśmy do działu informatycznego.
Sprawdziliśmy, że wykaz połączeń podaje prawidłowe zdarzenia.
W związku z tym nie uznaliśmy Pana reklamacji.

Pozdrawiamy,
Orange

 

Ręce i nogi opadają. gdyż oczywiście dalej nie widzę swojej listy połączeń, tylko zupełnie kogo innego.

Proszę doradźcie jak tą sprawę dalej załatwić, gdyż festiwal niekompetencji w orange sięga coraz

wyższych pułapów.

Anonim

Nie dotyczy

W aplikacji Mój Orange nie widzę swojej listy rozmów - ale za to widzę zupełnie kogoś innego

@Andrzej_SJeśli spawa dotyczy aplikacji to napisz na moj.orange@orange.com