Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

@Anonim tak, masz rację, można również do FLEX.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

@Anonim Tylko jak odebrać smsa z kodem skoro karta poszła do śmieci?

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Orange-Flex-Przeniesienie-numeru-z-Orange-na-kart%C4%99/m-p/156867

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

Właśnie byłem w trakcie przenoszenia numeru i zabawa się skończyła na potwierdzeniu numeru. 

 

Nie potwierdzę, bo od pół roku tej karty nie posiadam. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

@spiro  Salon i duplikat wyrobić, toć to nie tajna wiedzą i każdy chyba tak zrobi, po co o tym pisać �

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

Dobra, nie będę sobie zawracał tym głowy. Bo widzę, że to gra nie warta świeczki.. jeździć do salonu, duplikaty wyrabiać, dokumenty podawać, potem znów jakiś królik z kapelusza wyskoczy..  pozostaje zaczekać do listopada 2021 roku. Zablokują połączenia wychodzące i może wówczas numer będzie usunięty. 

 

Niby taka pierdoła (odpiąć ten cholerny numer z aplikacji), ale ciężko się jej pierdoły pozbyć się. 🙂

 

Jeszcze po raz ostatni jutro zagadam do konsultanta. PS. I nie wiem czemu ostatnia konsultanta napisała, ze jak włączy blokadę kradzieżową, to ten numer zniknie z aplikacji. I nie podziałało. Tylko żebym znów na tą samą konsultant  nie trafił 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

@Anonim  blokada kradzieżowa  nie usuwa nr z konta Mój Orange 😄

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

Pisałem jej (Marcie) to 3-krotnie i powołałem się na osoby z tego forum z długim stażem, tłumacząc jej, że nałożenie blokady kradzieżowej, nie spowoduje, że numer zniknie z aplikacji. 

 

A on odpowiedziała: że, wy głupoty piszecie. 

I że numer do 24 godzin zostanie usunięty na 100%. Zarzekala się na wszystkie świętości. I nic z tego..  a minęło już ponad 30 godzin. 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

Trafił mi się Tomek, bardziej ogarnięty. 

Napisał, że kiedyś można było skrócić ważność numeru, ale w lutym nastąpiła zmiana i nie można. 

I nie ma możliwości odpięcia tego numeru. 

Po prostu muszę zaczekać do listopada 2021 roku. Napisał, że wówczas numer umrze śmiercią naturalną. Zostanie usuniety z sieci, i po jakimś czasie trafi do sprzedaży jako nowy starter. 

 

Więc muszę przeczekać:)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam

@Anonim pisałem już wcześniej, że nie można już skracać terminu ważności numeru. Można co najwyżej jak masz aktywny Rok Ważności Konta, to go wyłączyć lub przenieść do innej sieci. Blokada kradzieżowa nie usuwa numeru z listy.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Usunięcie w apce Mój Orange numeru, z którego nie korzystam


@Anonimnapisał(-a)

Więc muszę przeczekać:)


Nic nie musisz.

Zniszczyłeś/zgubiłeś (niepotrzebne skreślić) kartę SIM i nie chcesz wydać 25 zł na wyrobienie nowej w salonie Orange,  aby przenieś zdalnie do innego operatora w celu wcześniejszego odpięcia numeru.

Ponadto osobista wizyta w Salonie u konkurencji (np. fiolet) w celu przeniesienia nr załatwia sprawę bezpłatnie.