Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługi bez limitu - wersja beta

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28978
  • 20733
  • 1257

Usługi bez limitu

Nie mam dostępu ani do starego ani nowego mój Orange, ani do aplikacji 4.x ani 5.x. Wróciłem do USSD i smsów. A armagedon u innych ludzi nastąpi na przełomie roku 🙃 więc nie będę sam 🙃
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Usługi bez limitu

Toś namieszał! Nie ma mocnych?

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 8166
  • 12846
  • 234

Usługi bez limitu

@Piotrekk85 jakieś zmiany się szykują? Ja na razie do danych na aplikacji mam dostęp, ale na stronie internetowej nie mogę się zalogować już od 19 września 2019r.

Poziom 40, Guru *****
  • 28978
  • 20733
  • 1257

Usługi bez limitu

Nie jestem osobą upoważnioną do przekazywania wieści. Poza tym to chyba rola pracowników Orange. 🙃
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Usługi bez limitu

@ketrasanapisał(-a)

@Piotrekk85 jakieś zmiany się szykują? Ja na razie do danych na aplikacji mam dostęp, ale na stronie internetowej nie mogę się zalogować już od 19 września 2019r.

@ketrasa , zrób jak ja zrobiłem. Usunąłem konto i po dwunastu dniach byłem z powrotem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 8166
  • 12846
  • 234

Usługi bez limitu

Tylko, że jak ja wpiszę e-mail i hasło, to wyskakuje mi strona 404, więc nie mam co usuwać. Sprawa ciągnie się już ponad dwa m-c i usunięcie usterki ma nastąpić 12 grudnia 2019, w trakcie prac konserwacyjnych systemu.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28978
  • 20733
  • 1257

Usługi bez limitu

Wątpię by w grudniu trakcie dużego sezonu komercyjnego ktoś w środku tygodnia wdrażał tzw. release. Pewnie ktoś kliknął losową datę na odczepnego byś często nie reklamował tego samego. Mogę się nawet założyć że dokładnie tego dnia nic nie będzie 🙃
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Usługi bez limitu

A jak tutaj się logujesz @ketrasa ? Mailem, czy numerem?

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28978
  • 20733
  • 1257

Usługi bez limitu

Mam tylko nadzieję, że nikt mi konta na forum nie usunie w drodze naprawy serwisów www ale zobaczymy 🙃
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 8166
  • 12846
  • 234

Usługi bez limitu

Numerem. Inaczej nie pójdzie. Jak chciałem na stronie Orange wejść na ustawienia konta, to przerzuca mnie do zalogowania na e-maila i na tym się kończy. Po zalogowaniu e-mailem znowu mam 404 Emotikon: sfrustrowany