Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  u mnie taki błąd w aplikacji doświadczyłem dzisiaj rano pierwszy raz, nie wylogowywałem się z aplikacji, po 9 zaczęło działać ponownie.

 

To parę rzeczy na które chciałbym zwrócić uwagę:

Screenshot_2020-01-02-08-04-38-003_pl.orange.mojeorange.jpg

Aplikacja miała problem z pobraniem danych, jednak mając aktywną usługę Skarbonka dostałem info że mogę ją aktywować. Wg mnie powinna być w tym miejscu również informacja o tym, że jest błąd w działaniu aplikacji.

Screenshot_2020-01-02-08-09-41-303_pl.orange.mojeorange.jpg

Na wszystkich ekranach miałem możliwość powrotu do poprzedniej aktywności mimo błędu ładowania danych w aplikacji, jednak po wybraniu opcji Wybierz konto nie mogłem się cofnąć a wylogowywać nie chciałem.

 

Screenshot_2020-01-02-08-05-20-948_pl.orange.mojeorange.jpg

No i tak chyba od niechcenia wpisany komunikat... w beta to jeszcze dopuszczalne. 🙂 W innym miejscu aplikacji miałem w tym miejscu "ERROR PANEL", wydaje się że też mogłoby to być bardziej szczegółowe.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Słuchajcie, ile można pracować nad jakąś głupią aplikacją i ciągle karmić użytkowników prefabrykatem? Orange co, pracuje nad apką w trybie czynu społecznego, siłami wolontariuszy? Nie jesteście w stanie ukończyć prac nad jakąś prostą, sensowną aplikacją? A do tego muszą być te mielące kółka, które nie pozwalają przejść do strony startowej? Jakoś w Playu od razu jest się zalogowanym i widać m.in. stan konta - a u was jest coś, co przypomina reklamowe okno "czekaj, trwa sprawdzenie karty" w bankomacie... Fuj. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Play w odróżnieniu od Orange ma o wiele mniej taryf. Orange też ma dużych klientów korpo czy strategicznych których Play nie obsługuje. Zgranie wszystkiego do jednej apki, często z systemów opartych jeszcze na DOSie jest dużym wyzwaniem IT.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@Piotrekk85napisał(-a)
Zgranie wszystkiego do jednej apki, często z systemów opartych jeszcze na DOSie jest dużym wyzwaniem IT.

Kiedyś będą musieli wreszcie ten dług technologiczny spłacić. Obojętny mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

A co dzieje się z nowym mój Orange? Dwa lata temu miało być skończone a nie widać kiedy będzie. Podobnie z apką mobilną. Czas budować nowy crm od zera z nowymi taryfami. A nie tylko Flex.
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@Piotrekk85napisał(-a)
Play w odróżnieniu od Orange ma o wiele mniej taryf. Orange też ma dużych klientów korpo czy strategicznych których Play nie obsługuje. Zgranie wszystkiego do jednej apki, często z systemów opartych jeszcze na DOSie jest dużym wyzwaniem IT.

 

Ponieważ Play zadebiutował w 2007 roku lepiej popatrzyć na T-Mobile i Plusa 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


@Piotrekk85napisał(-a)
Czas budować nowy crm od zera z nowymi taryfami. A nie tylko Flex.

Plusowi się nie udało z Huawei. Ale oni migrowali istniejące taryfy/logikę. Od nowa z nowymi taryfami może to nie głupie... 

Robi się mały OT. 🙂 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Witam. Mam problem zniknął mi drugi numer który posiadam na kącie i nie mogę go dodać może ktoś pomoże. W podstawowej wersji jest.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@jaro_ Witam dziś w nocy będą robione pracę techniczne w mój Orange w poniedziałek sprawdź czy jest lepie .

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ta Beta Mój Orange to taka niekończąca się historia