Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Chcialbym móc aktywowac uslugi przez aplikacje za darmo tak jak do tej pory to mialem oraz by na qplikacji byly kody np.#124 na aktywowanie uslugi xyz

Lepiej wyglada wizualnie i jest szybsza poniewaz mega duzo w niej brakuje


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Screenshot_20191107-221700.jpg

 

Mam takie coś po zalogowaniu. Czy to jakoś można rozwiązać?? Bo teraz ani nie działa mi beta, ani nie mam powrotu do wersji 4.14


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

A czy w przeglądarce https://www.orange.pl/twojekonto/ działa Ci konto mój orange? poprawnie widzisz dane?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Powrót do wersji 4.x jest możliwy dwuetapowo: najpierw w sklepie google play trzeba się usunąć z testowania (wersji beta), a potem trzeba odinstalować aplikację. Jeśli w google play nie ma opcji, warto ponownie uruchomić telefon.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Tak. W przeglądarce działa wszystko bez zarzutu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

To napisz do devów na aplikacjamojorange@orange.com

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Wczoraj wieczorem odinstalowałem wersję beta ze smartfona, bez zaznacza odznaczania wersji beta. Następnie ponownie uruchomiłem instalację. W sklepie Google Play widoczna była starsza wersja aplikacji, a zainstalowała się ponownie wersja beta. Dopiero po odznaczeniu testów beta, dało się zainstalować wersję 4.14.

Natomiast na tablecie nie było możliwości odznaczenia testowania. Usunąłem wersję beta i bez problemów zainstalowałem wersję 4.14 (obecnie pełna wersja obowiązująca).

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Witam. Zarówno w najnowszej wersji, jak i w poprzedniej, nie da się zamówić pakietów minut czy SMSów - zamiast tego wyskakuje strona "Orange LOVE - oddzwonimy za darmo w ciągu x sekund!!". 

Mam nadzieję, że to nie o to chodzi, żebym zamiast pakietu zamówił Orange Love? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

W wersji beta MO 5.0 tak będzie, bo to wersja testowa. Na innym smartfonie mam zainstalowany MO 4.14 i normalnie mogę realizować zamówienia pakietów.

Można jeszcze pokusić się o włączenie pakietów dzwoniąc do BOK Orange: 510 100 100 lub na stronie internetowej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Czy ktoś z Was ma wiedzę na temat przewidywanego terminu zakończenia beta testów apki?