Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

Ja ogólnie z aplikacja mobilna nie mam problemów jedynie po aktualizacji ostatniej żeby wejść np na podgląd niestety trzeba podac numer telefonu hasło i przyjdzie na telefon kod PIN z hasłem jednorazowym pytałem sie czy mozna to wyłączyć niestety nie mozna bo to dla bezpieczeńtwa.

Mam pytanie czy mozna jakoś cofnać sie do tamtej aktualizacji czy nie ma takiej mozliwości przed dokonaniem tych zmian bede wdzieczny za okazana pomoc 

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

z tego co pamiętam, to sms przychodzil, gdy bylo sie polaczonym przez wifi.
Teraz z ciekawości sprawdzilem i faktycznie niezaleznie od tego jak jestesmy polaczeni (wifi / dane komorkowe) przychodzi sms.

plus jest taki, ze mozna w ten sposob sprawdzic podstawwe informacje o stanie konta dla karty sim/numeru znajdującego się w innym aparacie

 

Ale dla zachowania swietego spokoju lepiej po prostu stworzyc sobie konto w Moj Orange i zalogować na nie ten jeden raz. A potem korzystać juz tylko z biometrii. Ciekawe czy ta zmiana nie byla wlasnie tym podyktowana - żeby ludzie zaczeli zakładać konta. 🤔

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1611
  • 5531
  • 60

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

@Luki9  W Sklepie Play są z reguły starsze wersje niż te dostępne dla konkretnego telefonu przy automatycznej lub półautomatycznej aktualizacji.

Sprawdzane ostatnio przy konkursie z jajkami wielkanocnymi, których nie miałem możliwości uzbierać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22183
  • 181

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

@Luki9 

O wejściu na jaki "podgląd" piszesz? U mnie apka MO o nic nie pyta - autoryzacja na początku biometrią i wszędzie mogę wejść.

j131_0-1686928253666.png

 

j131_1-1686928285076.png

j131_2-1686928300272.png

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 69
  • 0

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

Myślę że kolega miał na myśli logowanie na widok podstawowy czy jakoś tak to się nazywa, to się wybiera na początku. Ty @j131 jak jesteś już zalogowany mailem to tego nie widzisz musiałbyś się wylogować wtedy ten wybór będzie możliwy. Ale fakt zmieniło się to ostatnio i teraz za każdym razem prosi o podanie piny przy tym niby prostym logowaniu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

z tego co pamiętam, to sms przychodzil, gdy bylo sie polaczonym przez wifi.
Teraz z ciekawości sprawdzilem i faktycznie niezaleznie od tego jak jestesmy polaczeni (wifi / dane komorkowe) przychodzi sms.

plus jest taki, ze mozna w ten sposob sprawdzic podstawwe informacje o stanie konta dla karty sim/numeru znajdującego się w innym aparacie

 

Ale dla zachowania swietego spokoju lepiej po prostu stworzyc sobie konto w Moj Orange i zalogować na nie ten jeden raz. A potem korzystać juz tylko z biometrii. Ciekawe czy ta zmiana nie byla wlasnie tym podyktowana - żeby ludzie zaczeli zakładać konta. 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

Zrobiłem u siebie test appki MO na numerze Flexa. Odczytała numer OFnK z innego smartfona, ale sms musiałem ściągnąć z niego właśnie. No i podgląd na niektóre informacje był ok, lecz nie od razu. Coś się nie wczytało, a powinno i odświeżenie dało pozytywny efekt.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

@mD_360 Dokładnie o to mi chodziło rozwinałes temat na 100 % przed aktualizacja apki Mój Orange logowałem sie automatycznie bez żadnych pinów itp a teraz po aktualizacji trzeba wpisać numer telefonu hasło i przychodzi PIN jednorazowe hasło i trzeba je wpisać jest to dla mnie utrudnienie ale zapytając sie Orange dlaczego tak jest odpisali że strefa bezpieczeństwa.No cóż fajna była opcja bez podania haseł itp może jeszcze to zmieninią czas pokaże...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Szybki podgląd w apce MO bez kodu PIN, czy to możliwe?

dzieki 👍

czyli wynika z tego ze takie rozwiazanie, choc przyjemne w uzytkowaniu, bylo podatne na przewały 😁