Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

Witam.

Mam pytanie do osób  zajmujacych sie usprawnianiem aplikacji MO , w tej aplikacji  w zakładce  " moje sprawy " nie mozna usunąć  już dawno nieaktualne , zrealizowane i zamknięte zgłoszenia techniczne  , z kumulowane od kilku lat , ja np. mam zgłoszenia jeszcze z 2018 roku do dzisiaj .

Czy nie można coś zmienić i poprawić , żeby każdy użytkownik mógł sam sobie decydować i usuwać zamknięte i zrealizowane sprawy ?  Po to chyba są cykliczne aktualizacje aplikacji MO .

 

__________

* Temat przeniesiony z O społeczności - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

@jan1 pytanie bardziej do działu technicznego lub deweloperem obsługującego aplikację Mój Orange pod adresem e-mail:

mojor.ange@orange.com

Zawsze możesz założyć pomysł:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

@jan1 pytanie bardziej do działu technicznego lub deweloperem obsługującego aplikację Mój Orange pod adresem e-mail:

mojor.ange@orange.com

Zawsze możesz założyć pomysł:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

@ketrasaArtur   zaznaczając rozwiązanie , skierowałem prośbę  do działu technicznego , a pomysłu nie  założę , bo nie ma zainteresowania rozwiązania  tego problemu na forum , jest tylko twoja odpowiedź , za co dziękuję i pozdrawiam  .


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

@jan1  założyłeś wątek wczoraj w godzinach późno wieczornych i narzekasz na brak zainteresowania na forum 🤔 Nie wszyscy forumowicze siedzą tu 24h, daj trochę czasu a temat się rozwinie. Mam tak samo, w zakładce Moje sprawy w apce też wiszą stare rozwiązane sprawy, osobiście mi to aż tak nie przeszkadza co nie znaczy że nie jestem za wprowadzeniem np. przycisku "Usuń" przy sprawach załatwionych, pozwoliłoby to na zrobienie porządku w tej sekcji. Tak jak napisał @ketrasaArtur  rozważ założenie pomysłu, ja na pewno na niego zagłosuję.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

pamiętam czasy tej aplikacji kiedy żadnych informacji o zgłoszeniach nie bylo. Teraz pod tym kątem jest o wiele lepiej

 

co do samego widoku, to nie jest tak źle, przynajmniej z mojego punktu widzenia 😉

po pierwsze, jak się wchodzi w te "moje sprawy" to domyślnie pokazywany jest widok karty z bieżącymi zgłoszeniami i zeby cos historycznego przeglądać, to trzeba przejść do drugiej karty - Zamknięte.

 

po drugie - nawet jak już jesteśmy na tej karcie Zamknięte, to widać ostatnie 2 sprawy. Zeby siegac dalej, to trzeba scrollować


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Aplikacja mobilna w zakladce "Mój Orange

Witam. 

@slav72  ja nie narzekam , 1) ponieważ dyskusja tutaj na forum jest dobrowolna i nie obowiązkowa .

2) " moje sprawy " po zgłoszeniu do działu technicznego,  dostałem zwrotny SMS  , że temat przekazano do do działu marketingu  - czekam na zrealizowanie  , dlatego ja osobiscie nie zakładam rozważenie pomysłu , ale inni też mogą .

3) Jeśli chodzi o porządki to jest dużo do zrobienia nie tylko w tej sekcji , np.  Dawna usługa " URODZINY "

do dzisiaj jest zaznaczona jak aktywna i bezterminowa  ,w aplikacji MO , i na stronie internetowej Orange , a została wyłączona 23  stycznia  2020 roku ! ( minęło już  3 lata)

Pozdrawiam.